- Girls 4x400 Meter Relay
Plc AffiliationFinalsHeatPoints- Finals
- 1Western Wayne 'A'4:12.08310
- 1) Samantha Atcavage 2) Annie Skirpan
- 3) Elizabeth Pulice 4) Trina Barcarola
- 1:04.557(1:04.557)2:08.651(1:04.094)3:12.596(1:03.945)
- 4:12.074(59.479)
- 2Holy Redeemer High School4:19.0838
- 1) Anna Capaci 2) Carly Cavanaugh
- 3) Caton Fahey 4) Abby Lapinski
- 1:06.067(1:06.067)2:11.945(1:05.879)3:16.981(1:05.036)
- 4:19.074(1:02.094)
- 3Lake Lehman 'A'4:19.5436
- 1) Jade Fry 2) Olivia Vasey
- 3) Abby Paczewski 4) Natasha Mihalko
- 1:05.147(1:05.147)2:10.304(1:05.158)3:17.144(1:06.840)
- 4:19.535(1:02.392)
- 4Dallas 'A'4:22.8835
- 1) Alondra Church 2) Emily Fleming
- 3) Samantha Mazula 4) Abby Zolner
- 1:02.957(1:02.957)2:11.369(1:08.413)3:18.657(1:07.288)
- 4:22.872(1:04.216)
- 5Athens Area 'A'4:27.0124
- 1) Caitlyn Powell 2) Ariana Gambrell
- 3) Krysta Manning 4) Rachel Hutchinson
- 1:08.477(1:08.477)2:17.639(1:09.162)3:27.285(1:09.646)
- 4:27.006(59.722)
- 6Montrose 'A'4:30.3923
- 1) Chalice Guyette 2) Georgia Smith
- 3) Mckenzie Newhart 4) Anna Loomis
- 1:04.703(1:04.703)2:16.162(1:11.459)3:25.590(1:09.428)
- 4:30.390(1:04.800)
- 7Northwest Area 'A'4:30.8032
- 1) Tess Edwards 2) Arianna Walker
- 3) Samantha Snyder 4) Sophia Bender
- 1:10.823(1:10.823)2:19.624(1:08.801)3:25.171(1:05.548)
- 4:30.795(1:05.624)
- 8Troy 'A'4:33.6621
- 1) Sophie Shedden 2) Abigail Lewis
- 3) Ciara Pine 4) Sadie Shedden
- 1:08.146(1:08.146)2:17.895(1:09.749)3:27.826(1:09.932)
- 4:33.659(1:05.833)
- 9Canton Area 'A'4:34.402
- 1) Joelle Urban 2) Alana Castle
- 3) Ellie Binford 4) Rhiley McNett
- 1:09.229(1:09.229)2:20.631(1:11.403)3:28.698(1:08.068)
- 4:34.397(1:05.699)
- 10Bloomsburg 'A'4:35.623
- 1) Sage Harmon 2) Celia Diloretto
- 3) Erica Yodock 4) Alexa Thrush
- 1:07.477(1:07.477)2:18.278(1:10.801)3:28.548(1:10.270)
- 4:35.615(1:07.068)
- 11Sayre Area 'A'4:39.302
- 1) Madisyn Wheeler 2) Anna Coller
- 3) Jennifer Shaffer 4) Kayla Kittle
- 2:19.744(2:19.744)3:33.940(1:14.196)4:39.293(1:05.353)
- 12Tunkhannock 'A'4:43.291
- 1) Gianna Scotti 2) Nicole Macko
- 3) Kailyn Smith 4) Camryn Rogers
- 1:09.353(1:09.353)2:21.188(1:11.836)3:31.635(1:10.447)
- 4:43.289(1:11.655)
- 13Towanda 'A'4:49.131
- 1) Hannah Chilson 2) Mya Miller
- 3) Jonnilei Abrams 4) Bekki Kerin
- 1:13.117(1:13.117)2:28.135(1:15.018)3:39.866(1:11.732)
- 4:49.123(1:09.257)
- 14Wyalusing Valley Area 'A5:08.371
- 1) Chelsea Bassett 2) Cassie Caccia
- 3) Karlye Huffman 4) Samantha Wood
- 1:17.678(1:17.678)2:33.274(1:15.596)3:52.773(1:19.500)
- 5:08.362(1:15.590)
- Women - Team Rankings - 18 Events Scored
- 1)Western Wayne (90) 2)Athens Area (81)
- 3)Dallas (71) 4)Holy Redeemer High School (60)
- 5)Bloomsburg (52.50) 6)Lake Lehman (50.50)
- 7)Troy (39) 8)Susquehanna Community (35)
- 9)Montrose (33) 10)Williamson (31)
- 11)Wyalusing Valley Area (23) 12)Scranton Preparatory Scho (18)
- 12)Elk Lake High School (18) 12)Carbondale Area Jr/Sr Hig (18)
- 15)Tunkhannock (15) 16)Towanda (14)
- 17)Canton Area (12) 18)Northwest Area (9)
- 18)Northern Potter (9) 20)North Penn - Mansfield (8)
- 21)Northeast Bradford (7) 22)Sayre Area (4)
- 23)Blue Ridge (3)
Back