Meet Program
UWRF Indoor Opener - 3/23/2023
Meet Program

  • Boys 800 Meter Run
  •  Thursday 3/23/2023 - 6:09 PM
  • Pos NameAffiliationSeed
  • Section 1 Timed Finals
  • 1Hastreiter, Pierce (10)Rice LakeNT
  • 2Schommer, Noah (10)Baldwin WoodNT
  • 3Hernandez, Christian (12)BurnsvilleNT
  • 4Stutz, Brody (9)PrescottNT
  • 5Andrews, Carter (12)Rice LakeNT
  • 6Severson, Keyan (12)KassonNT
  • 7Akey, Isaac (9)PrescottNT
  • 8Vittori, Alexander (11)TC AcadNT
  • 9Lee, Ethan (10)KassonNT
  • 10Hrdina, Ales (11)Rice LakeNT
  • 11Merrell, Lliam (9)BurnsvilleNT
  • 12Kucko, Carter (9)Rice LakeNT
  • 13Hess, Quinn (11)BurnsvilleNT
  • 14Buckel, Hayden (10)St. Croix Cent.NT
  • Section 2 Timed Finals
  • 1White, John (9)BurnsvilleNT
  • 2Prince, Austin (9)Rice LakeNT
  • 3Oty, Shareef (12)BurnsvilleNT
  • 4Pennycook, TJ (9)HudsonNT
  • 5Shuler-Masci, Djanko (11)Rice LakeNT
  • 6Wright, Bryan (9)HudsonNT
  • 7Treague, Adin (11)WebsterNT
  • 8Abdi, Hassan (12)BurnsvilleNT
  • 9Chhuoy, Calvin (11)BurnsvilleNT
  • 10Finn, Braden (12)HudsonNT
  • 11Petersilie, Ethan (12)KassonNT
  • 12MacDonald, Bailey (10)Rice LakeNT
  • 13Mincoff, Brandon (9)Rice LakeNT
  • 14Wold, Joseph (11)BurnsvilleNT
  • 15Lee, Alexander (9)BurnsvilleNT
  • 16Scott, Kean (11)HudsonNT
  • Section 3 Timed Finals
  • 1Fountaine, Torin (10)Cumberland2:40.00
  • 2McKinley, Brock (12)Webster2:40.00
  • 3Castro-Lopez, Anderson (9)TC Acad2:42.00
  • 4Roberts, Michael (11)TC Acad2:46.00
  • 5Titler, John (11)Holy Family2:49.00
  • 6Howard, Samuel (10)Farmington2:50.00
  • 7Gonsalves, Ryan (9)Holy Family2:50.00
  • 8Clough, Logan (9)Holy Family2:51.00
  • 9Kirby, Nyhus (9)Farmington2:55.00
  • 10Nelson, Hunter (9)Farmington3:00.00
  • 11Yohannes, Petros (12)Farmington3:00.00
  • 12Adler-Nussbaum, Zach (10)Hudson3:01.00
  • 13Lorenz, Luke (9)Hudson3:04.00
  • 14Scheel, Jackson (11)TC Acad3:05.00
  • 15Thornton, Tom (9)Farmington3:15.00
  • 16Krick, Owen (10)BurnsvilleNT
  • 17Sigale, Hamza (11)BurnsvilleNT
  • Section 4 Timed Finals
  • 1Anthony, Aidan (10)Prescott2:28.00
  • 2Lesyinski, Chase (10)Spectrum2:28.00
  • 3Edgar, Ethan (10)Spectrum2:28.00
  • 4Richter, Jack (10)Cumberland2:30.00
  • 5Bolstad, Brady (9)Baldwin Wood2:30.00
  • 6Simon, Kamal (12)TC Acad2:30.00
  • 7Laesch, Riley (12)Baldwin Wood2:30.00
  • 8Wilson, Hayen (12)Baldwin Wood2:30.00
  • 9Skinner, Will (9)Holy Family2:30.00
  • 10Overland, Micah (9)Prescott2:30.00
  • 11Leth, Blake (9)St. Croix Cent.2:30.00
  • 12Albrecht, Isaac (9)Farmington2:35.00
  • 13Leask, Nolan (9)Prescott2:35.00
  • 14Ballard, Emere (9)Farmington2:35.00
  • 15Watts, Shaw (11)Farmington2:35.00
  • 16Truong, Tyler (9)Farmington2:35.00
  • 17Marko, Tyler (11)Prescott2:40.00
  • Section 5 Timed Finals
  • 1Rogge, Seth (9)Bloomer2:12.00
  • 2Gottfredsen, Chayton (9)St. Croix Cent.2:15.00
  • 3Fischer, John (9)Spectrum2:15.00
  • 4Dick, Domanic (12)Spectrum2:18.00
  • 5Guntzel, Ryan (9)Spectrum2:20.00
  • 6Swint, Josh (10)Cumberland2:20.00
  • 7Jergenson, Bryce (12)Cumberland2:20.00
  • 8Cogan, Kyle (11)Prescott2:20.00
  • 9Swartz, Clayne (11)Bloomer2:21.98
  • 10Connor, Talen (12)Webster2:22.00
  • 11Smith, Dallas (11)Cumberland2:22.00
  • 12Nemeth, Jaden (12)Spectrum2:22.00
  • 13Jones, Kaleb (8)Spectrum2:23.00
  • 14Khamdamov, Aiden (11)Spectrum2:25.00
  • 15Findlay, Ian (9)Baldwin Wood2:25.00
  • 16Morris, Caleb (10)Farmington2:27.99
  • 17Brellenthin, Nick (11)Prescott2:28.00
Back