- Boys 4x100 M
- Section 1 Timed Finals
- 2Reynoldsburg Waggoner JH
- 1) Jemarcus Carter 12 2) Mohammed Gboya 12
- 3) Tepsiri Hathaway 12 4) Isiah Brickerson 12
- 3Lancaster Thomas Ewing JH
- 1) Cameron McNally 8 2) Gabe McNeil 7
- 3) Chase Swisher 8 4) Braden Stull 7
- 4Gahanna South MS
- 1) Abrehaley Kidane 8 2) Talla Nyang 8
- 3) Jalen Thompson 7 4) Myron Payne 7
- 5Upper Arlington Hastings MS
- 1) Ian Fowler 8 2) Jackson Best 7
- 3) Ryan Peterson 8 4) Porter Gabriel 8
- 6Grove City Brookpark MS
- 1) Jonathan Martinez 8 2) Caleb Campbell 8
- 3) Anthony Weber 8 4) Kevin Dillbeck 8
- Section 2 Timed Finals
- 1Powell Olentangy Hyatts MS
- 1) Eric Hardy 8 2) Ayden Lewis 8
- 3) Kyler Campbell 7 4) Nick Splain 8
- 2Worthington McCord MS
- 3Hilliard Weaver MS
- 1) Alejandro Valderrama 7 2) Declan Kohl Griffin 7
- 3) Farid Shouman 8 4) Corey Roberson 8
- 4Norton MS
- 1) Brayan Duarte 8 2) Jorge Martinez 12
- 3) Landon McGoon 8 4) Lance Perkins 11
- 5Delaware John Dempsey MS
- 1) Elijah Derstine 8 2) Caleb Christian 7
- 3) Alexander Brown 8 4) Jeremiah Russell 8
- 6Dublin Karrer MS
- 1) Ryan Ku 8 2) Austin Shahnazi 8
- 3) Joshua Lee 8 4) Jason Hu 8
- 7Dublin Grizzell MS
- 1) Brick Marshall 8 2) Nathan Sanchez 8
- 3) Carson Dues 8 4) Lucas Franks 8
- 8Hilliard Memorial MS
- 1) Thomas Nguyen 8 2) Michael Barboza 8
- 3) Jack Danielson 7 4) Ivan Medina 7
- Section 3 Timed Finals
- 1Upper Arlington Jones MS
- 1) Calum Lunn 7 2) Elijah Liu 8
- 3) Charles Frederick 8 4) Jaden Chindavong 8
- 2Pickerington Lakeview JH
- 1) Tyice Warren 7 2) Jiovanny Powell 8
- 3) Kierre Grice 8 4) Elijah Durham-Smith 8
- 3Worthington Worthingway MS
- 1) Joseph Brewu 8 2) Datavion Reid 8
- 3) Bruce Duru 8 4) Sadat Khan 8
- 4Lancaster General Sherman JH
- 1) Mathew Justice 8 2) Rhys O'Neil 8
- 3) Ricky Romaine 7 4) Jason Silvia 8
- 5Hilliard Heritage MS
- 1) Lance Davis 7 2) Oliver Linton 7
- 3) Landon Wodicka 8 4) Kohen Kornegay 7
- 6Powell Olentangy Liberty MS
- 1) Carter Sullivan 8ra ‑‑
- 1) Carter Sullivan 8 2) Spencer Chendra --
- 3) Benton Scott 12AIN ‑‑
- 3) Benton Scott 12 4) Campbell MACLAIN --
- 7Gahanna West MS
- 1) Kendall Chilton 7 2) Kevin Danielson 7
- 3) Tai Darsen --
- 3) Tai Darsen -- 4) Ron Neal --
- 8Eversole Run Middle School
- 1) Kwame Bosley 8 2) Sushant Mishra 8
- 3) Elijah Bonsu 8 4) Griffin Bihnmyer 8
- Section 4 Timed Finals
- 1Reynoldsburg
- 2New Albany MS
- 1) Mason Clarke 8 2) Vincent Williams 8
- 3) Gabriel Teeter-Rodriguez 8 4) Nathan Riley 8
- 3Pick. Central
- 1) Drake Albert 8 2) Jaylon Kincannon 7
- 3) Kyseam Robinson 8 4) Arreyon Washington 8
- 4Gahanna East MS
- 1) Corbin Potts 7 2) Johnny Jenkins 8
- 3) Liam Smith 8 4) Na'mir Blevins 8
- 5Marysville Bunsold MS
- 1) Cameron Smith 8 2) Christian Smith 8
- 3) Daniel Paul 8 4) Johnathan Perdue 8
- 6Dublin Davis MS
- 1) Wayne Moore 8 2) Owen Joseph 8
- 3) Zak Tounkara 8 4) Mason Scott 7
- 7Lewis Center Olentangy Orange
- 1) Kameron Robinson 8 2) Lucas Fickel 8
- 3) Miguel Espinosa 8 4) Aiden Tang 8
- 8Canal Winchester MS
- 1) Griffin Armstrong 8 2) Antonio Felts 8
- 3) Wade Williams 8 4) Toreion Brooks 8
Back