Meet Program
Mike Fanelli Track Classic - 3/28/2019 to 3/30/2019
At: Chabot College

  • Women 1500 Meter Run
  • RecordTime/MarkDate 
  • Meet:4:22.634/1/2016Hanna Hermansson, Marymount
  • Pos NameAffiliation
  • Section 1 Timed Finals
  • 1 Butterworth, Lindsey (SR)New Balance
  • 2 Rawlings, Taryn (SR)Portland
  • 3 Smith, Jessica (SR)Unattached
  • 4 Lopez, SandraMx Internati
  • 5 Morris, CaleneThe Janes Elite
  • 6 Estrada, Liliana MMx Internati
  • 7 Olsen, Molly (SO)Idaho State
  • 8 Jamboretz, Katherine (SR)Impala Racing
  • 9 Mooney, Madison (FR)Wisconsin
  • 10 Revord, Reilly (FR)Missouri
  • 11 Ryan, Megan (SR)Utah State
  • 12 Friedman, Mari (FR)Oregon State
  • 13 Lyons, Maddy (JR)Portland
  • 14 Ramirez, Kelsey (SO)Stephen F. A
  • 15 Plumb, HattieIllinois State
  • 16 Burton, Kara (JR)Colorado Mines
  • Section 2 Timed Finals
  • 1 Korzenowski, Anastasia (FR)Minnesota
  • 2 Woolnough, Cara (FR)Utah
  • 3 Bostrom, Katie (SR)North Dakota
  • 4 McCabe, Grace (FR)Iowa
  • 5 Sanchez, Jessica MMx Internati
  • 6 Harris, Alexandra (SO)New Mexico
  • 7 Ronquillo, Angelina (SO)East Bay
  • 8 Hanson, Heather (FR)BYU
  • 9 Bassett, Miryam (SR)Simon Fraser
  • 10 Maloney, Shannon (SR)Utah State
  • 11 Lilly, Kate (JR)Seattle Pacific
  • 12 Kaarour, Hasna (JR)Academy of Art
  • 13 Perkins, Megan (SR)Utah
  • 14 Thorn, Christine (SR)Roots Running
  • 15 Hummel, Olivia (SO)Minnesota
  • 16 Kohut-Jackson, Abby (SO)Minnesota
  • Section 3 Timed Finals
  • 1 Sarahi, LilianaUnattached
  • 2 Greenlund, Lindsey (SO)Minnesota
  • 3 Garcia, Clarissa (SO)San Marcos
  • 4 Pratt, Michelle (FR)Weber State
  • 5 Eberle, Brook (SO)Colorado Mines
  • 6 Nock, Paige (SR)Simon Fraser
  • 7 Powell, Kennedy (FR)Utah
  • 8 Croft, Rebecca (SR)California
  • 9 Seidel, Isabel (SR)Northwestern
  • 10 Cox, Courtney (SR)Portland
  • 11 Williams, Isabella (JR)Weber State
  • 12 McDonough, Marina (JR)San Marcos
  • 13 Sweeney, Tate (FR)Minnesota
  • 14 McPhee, Jordan (SR)Gonzaga
  • 15 Mitchell, Kaylee (FR)Seattle Pacific
  • 16 Legard, Ally (SO)Gonzaga
  • Section 4 Timed Finals
  • 1 Moore, Hannah (JR)Dallas Baptist
  • 2 Walker, Akia (JR)Stanislaus
  • 3 Nye, Jessica (FR)California
  • 4 Goodisson, Eva (FR)UC Davis
  • 5 Roxby, Megan (FR)Simon Fraser
  • 6 Friesen, Ellie (FR)South Dakota
  • 7 Ward, Anaya (FR)UC Davis
  • 8 Smith, Natalie (JR)Portland
  • 9 Ledsham, Rebecca (SO)Oregon State
  • 10 van der Marel, Merel (FR)San Francisco
  • 11 Dock, Carissa (SO)Minnesota
  • 12 Garcia, Sabrina (JR)Stanislaus
  • 13 Valgardson, Erin (FR)North Dakota
  • 14 Hansel, Chloe (SO)California
  • 15 Cushing-murray, Jessica (SR)Hawaii
  • 16 Covington, Hannah (FR)Santa Clara
  • Section 5 Timed Finals
  • 1 Nabholz, Janie (SO)Santa Clara
  • 2 Holmberg, Dania (SO)Seattle Pacific
  • 3 Higgins, Shannan (JR)Seattle U.
  • 4 Schlepp, Geneva (FR)Washington St
  • 5 Ferrufino, JocelyneThe Janes Elite
  • 6 Platil, Natalie (SO)Utah
  • 7 Corda, Meredith (SO)California
  • 8 Demarco, Emily (JR)Boise State
  • 9 Boysen, Raissa (JR)UC Santa Cru
  • 10 Wainfan, Amanda (JR)UC Davis
  • 11 Schmitz, Sophie (FR)Minnesota
  • 12 Arndt, Ariane (JR)California
  • 13 Bernal, Natasha (JR)New Mexico
  • 14 Koger, Aundrea (JR)Western Wash
  • 15 Setzer, Tristan (JR)Hawaii
  • 16 Freetly, Alaysia (JR)North Dakota
  • Section 6 Timed Finals
  • 1 Enriquez, Bibiana (JR)S F State
  • 2 Gillett, Claire (SO)Gonzaga
  • 3 Kaufman, Krystal (FR)Seattle Pacific
  • 4 Wilson, Jenna (SO)Azusa Pacific
  • 5 Beatty, Kiyena (SO)Washington St
  • 6 Gaudin, Marie (JR)Washington St
  • 7 Davidson, Hannah (FR)Utah State
  • 8 Hawley, Katie (FR)Chico State
  • 9 Bernd, Claire (FR)California
  • 10 Kavulich, Linnaea (FR)Portland State
  • 11 McCardell, Rachel (FR)Northwestern
  • 12 Barr, Jane (SO)Western Wash
  • 13 Davis, Amanda (SO)Northwestern
  • 14 Ledesma, Marian (FR)Azusa Pacific
  • 15 Howell, Shannon (FR)Biola
  • 16 McKinney, Cessair (SO)Humboldt State
  • 17 Enright, Olivia (SR)Jacuzzi Boys
  • Section 7 Timed Finals
  • 1 Mason, Mackenna (SO)Biola
  • 2 Rosencrans, Audrey (FR)Academy of Art
  • 3 Leon, Neylene (SR)St. Mary's (Ca)
  • 4 Winter, Alyssa (FR)Academy of Art
  • 5 McCullough, Bevin (SR)Santa Clara
  • 6 Dishion, Kaela (FR)St. Mary's (Ca)
  • 7 Camacho, Daniela (SR)Unattached
  • 8 Brown, Ashley (SR)Academy of Art
  • 9 Morales, Maria (SR)Unattached
  • 10 Eckel, Sophie (JR)New Mexico
  • 11 weilert, valerie (SR)Team Red Lizards
  • 12 Bailey-Lustyan, Taylor (FR)Chico State
  • 13 Peterson, Emily (JR)Portland
  • 14 Bolanos, Alexa (FR)UC Davis
  • 15 Guerrero, Brianna (JR)Fresno Pacific
  • 16 Kastama, Rachel (SO)Seattle U.
  • Section 8 Timed Finals
  • 1 Chelberg, Jamie (SO)Southern Ore
  • 2 Baron, Alex (JR)Monterey Bay
  • 3 Westley, Luisa (6)Unattached
  • 4 Sanchez, Marisa (JR)Santa Clara
  • 5 Jacklich, Kayla (FR)Stanislaus
  • 6 Navarro, Amanda (FR)East Bay
  • 7 Roy, Brooke (FR)Monterey Bay
  • 8 Maxwell, Alison (3)West Valley
  • 9 Stewart, Hope (FR)Hawaii
  • 10 O'Leary, Fiona (FR)Seattle U.
  • 11 Davis, Jackie (SR)Strawberry Cyn
  • 12 Chahrouri, Marie-Therese (FR)Seattle U.
  • 13 Hill, Olivia (FR)Hawaii
  • 14 Ledesma, Melissa (SR)Biola
  • 15 Miguel, Alexis (JR)Unattached
  • 16 Jones, Ciara (FR)Southern Ore
  • Section 9 Timed Finals
  • 1 Foulk, Thea (JR)Seattle U.
  • 2 Delorey, Megan (FR)Seattle U.
  • 3 Girard, Danielle (SR)Hawaii
  • 4 Bradley, Carrie (SO)UC Santa Cru
  • 5 Stacy, Siena (FR)Biola
  • 6 Almanza, Victoria (SO)San Francisco
  • 7 Becker, Jasmine (FR)Academy of Art
  • 8 Rowley, GinaSonoma St.
  • 9 Sibley, Alyse (SO)Sierra
  • 10 O'Hara, Emily (JR)Seattle U.
  • 11 Muzzy, Elana (FR)UC Santa Cru
  • 12 Hall, Grace (JR)Humboldt State
  • 13 Eikelberner, Emma (JR)Santa Clara
  • 14 Timbrell, Allie (SR)St. Mary's (Ca)
  • 15 Garcia, Lizzy (JR)Unattached
  • 16 Elliott, McKenzie (FR)Biola
  • 17 Uribe, Analicia (FR)S F State
  • Section 10 Timed Finals
  • 2 Lambrite, Avery (FR)Sierra
  • 4 Dietrich, Delani (FR)Oregon Tech
  • 5 Green, Julia (SR)Santa Clara
  • 6 Barthelmes, Amanda (JR)William Jessup
  • 7 Perez, Tatum (JR)Fresno Pacific
  • 8 Mohan, MiraCal Poly DC
  • 9 Kennedy, Miranda (JR)Fresno Pacific
  • 10 Fronczak, Emmaline (SR)UC Santa Cru
  • 11 Raman, Sanjana (SO)UC Santa Cru
  • 12 Hernandez, Maria (FR)N D de Namur
  • 13 Cholometes, Alexandra (FR)East Bay
  • 14 Mason, Hannah (FR)Oregon Tech
  • 15 Martin, McKenna (SO)Portland State
  • 16 Leonard, Morgan (JR)S F State
  • Section 11 Timed Finals
  • 1 MacKellar, Shannon (FR)San Francisco
  • 2 Specktor, RachaelSonoma St.
  • 3 Sullivan, Ally (FR)St. Mary's (Ca)
  • 4 Twadell, Kaitlyn (FR)Santa Clara
  • 5 Poczobutt, Jordan (SO)Sierra
  • 6 Johnson, Emma (FR)Academy of Art
  • 7 Brinegar, Anne (SR)Boise State
  • 8 Bartschat, Megan (FR)Marin
  • 9 Gonzalez, Julia (FR)Diablo Valley
  • 10 Tellez, Maritza (FR)Sacramento
  • 11 Foster, Molly (SR)Gonzaga
  • 12 Moore, Jazmine (JR)N D de Namur
  • 13 Duignan, Skylar (SO)Pacific
  • 14 Klein, Abby (SO)UC Santa Cru
  • 15 Patino, Leslee (FR)De Anza
  • 16 Campos, Nerina (FR)Hartnell
  • 17 Huizar, AshleyUnattached
  • 18 Kipsanai, Joan (FR)Alaska Anchorage
  • Section 12 Timed Finals
  • 1 Arias, Nina (SO)Hartnell
  • 2 Mendoza, Isabel (JR)Stanislaus
  • 3 Walker, Kristen (FR)Portland State
  • 4 Najjar, Shiloh (FR)Multnomah
  • 5 Ortiz, Naila (FR)Unattached
  • 6 Carbajal, Brianna (SR)Marymount
  • 7 O'Brien, Jillian (FR)De Anza
  • 8 Chien, Casey (SR)UC Santa Cru
  • 9 Overton, Maria (SO)Redwoods
  • 10 Scheibel, Aubrey (FR)Chabot
  • 11 Young, Kerry (SO)Stanislaus
  • 12 Seaver, AnnikaCal Poly DC
  • 13 Reyes, Noelle (JR)N D de Namur
  • 14 Jones, Lauryn (SR)Dominguez Hills
Back