Meet Program
Mike Fanelli Track Classic - 3/28/2019 to 3/30/2019
At: Chabot College

  • Men 1500 Meter Run
  • RecordTime/MarkDate 
  • Meet:3:45.134/3/2015Anass Zouhry, Northridge
  • Pos NameAffiliation
  • Section 1 Timed Finals
  • 1 Bor, JuliusU.S. Army
  • 2 Martinez, JoseMx Internati
  • 3 Husted, MarkDr. H
  • 4 Hogan, JohnStrawberry Cyn
  • 5 Correa, SteveStrawberry Cyn
  • 6 Tamayo, Michael (SR)Unattached
  • 7 Bailey, Luke (FR)Utah State
  • 8 Pancake, Devin (FR)Utah State
  • 9 Fendel, Gabe (FR)Colorado
  • 10 Johnson, Scott (SO)Air Force
  • 11 Sommer, Karson (SO)Iowa
  • 12 Sanchez, FernandoMx Internati
  • 13 Guijarro, BryanHoka Aggie
  • 14 Tully, Robert (SR)Tulsa
  • 15 Kettle, Miller (JR)Colorado Mines
  • 16 Heikkila, Tim (SO)North Dakota
  • 17 Riley, Noah (SR)Air Force
  • Section 2 Timed Finals
  • 1 Moreau, Victor (SR)Academy of Art
  • 2 Doherty, Rowan (JR)Simon Fraser
  • 4 Roberts, Jeff (FR)Iowa
  • 5 Wells, Conor (JR)Chico State
  • 6 Ahl, Aaron (SO)Simon Fraser
  • 7 Tull, Daniel (JR)Humboldt State
  • 8 Kennell, Liam (SR)Southern Utah
  • 9 Clusserath, Andrew (SO)Gonzaga
  • 10 Minen, JohnnyRun Boulder
  • 11 O'Mara, Colin (SR)Arkansas
  • 12 Vargas, Carlos (JR)Simon Fraser
  • 13 Hebert, Jacques (SR)Seattle U.
  • 14 Cruz, Angel MMx Internati
  • 15 Johnson, KimathiIllinois State
  • 16 Sandvig, AJ (FR)Southern Ore
  • Section 3 Timed Finals
  • 1 Dressel, Hayden (FR)Arkansas
  • 2 Hernandez, BrandonMx Internati
  • 3 Martinez, BryanMx Internati
  • 4 Pixler, Nathan (SO)Seattle U.
  • 5 Grannetia, Simon (SR)Portland
  • 6 Johnson, Drew (FR)Alaska Anchorage
  • 7 Wojciechowski, Josh (SR)Air Force
  • 8 Messai, Charlie (JR)Academy of Art
  • 9 Warnick, Tracen (SO)Weber State
  • 10 Hendrickson, Adam (SR)Utah State
  • 11 Crosswhite, Justin (JR)Western Oregon
  • 12 Workman, Vincent (SO)Colorado Mines
  • 13 Gould, Kody (SR)Utah State
  • 14 Mueller, Marco (SO)Menlo College
  • 15 Macias, Cristhian (JR)Unattached
  • 16 Alexander, Ryan (SR)Southern Ore
  • Section 4 Timed Finals
  • 1 Quinn, Jason (SR)Southern Utah
  • 2 Herrera, Matt (SO)Chico State
  • 3 Grundy, GilbertJacuzzi Boys
  • 4 Vazquez, Andrew (FR)Stanislaus
  • 5 Detourbe, Pierre-Louis (JR)Simon Fraser
  • 6 Marson, Parker (SR)Western Oregon
  • 7 Byrer, Austin (SO)Weber State
  • 8 Hutton, Hunter (JR)Western Oregon
  • 9 Jordan, Ty (JR)Boise State
  • 10 Richardson, Tom (JR)Boise State
  • 11 Kottsick, Evan (JR)North Dakota
  • 12 Wendle, Graham (SR)Gonzaga
  • 13 Lagerstrom, Brennan (JR)Santa Clara
  • 14 Huizar, MarkHoka Aggie
  • 15 DeLong, Garrett (JR)Chico State
  • 16 Ryan, Connor (SR)Run Boulder
  • Section 5 Timed Finals
  • 1 Bartholomay, Alex (SO)North Dakota
  • 2 Raslowsky, Christian (JR)Santa Clara
  • 3 Fischer, Spencer (FR)Santa Clara
  • 4 Abberton, Rory (FR)Unattached
  • 5 Bünz, BenediktPDC
  • 6 DeBoer, Joey (SR)Cornerstone
  • 7 Jasperson, James (SR)Western Wash
  • 8 Roehl, Camron (SR)North Dakota
  • 9 Sandvold, Cole (SO)Princeton
  • 10 Brooker, Marshall (FR)California
  • 11 Court, Xavier (FR)California
  • 12 De Young, Colin (JR)Cornerstone
  • 13 Anzano, Drake (SO)Princeton
  • 14 Moore, Nikolaus (SO)California
  • 15 Proctor, Reece (FR)Chabot
  • 16 Hughes, Iolo (SO)New Mexico
  • Section 6 Timed Finals
  • 1 Pendleton, Nate (FR)Washington St
  • 2 Anaya Carmona, Israel (SO)Boise State
  • 3 Zeratsion, Huruy (SO)San Jose St.
  • 4 Grinwis, Jacob (SO)Boise State
  • 5 Boudouris, Eli (SR)Seattle U.
  • 6 Sager, Kyler (SR)Western Wash
  • 7 Peters, Gabe (SO)South Dakota
  • 8 Medrano, Moises (FR)California
  • 9 Lockette, Hudson (FR)Academy of Art
  • 10 Gonzalez, Isaac (SR)Stanislaus
  • 11 Schraer, Aidan (SR)Goode Athletics
  • 12 Wyatt, Paul (SR)Oregon Tech
  • 13 O'Neill, Kellen (SO)UC Santa Cru
  • 14 Wilson, Jordan (JR)Simon Fraser
  • 15 Higgins, RyanStrawberry Cyn
  • 16 Jarvis, CollinStrawberry Cyn
  • Section 7 Timed Finals
  • 1 Samyn, Josh (FR)North Dakota
  • 2 Ragone, Charlie (JR)Albany
  • 3 Gallagher, Thomas (SO)Simon Fraser
  • 4 Monk, Ben (SR)Seattle U.
  • 5 Otero, Colby (FR)Seattle Pacific
  • 6 Helvey, Brock (FR)Alaska Anchorage
  • 7 Sutherland, Luke (FR)Biola
  • 8 Nelson, Nic (JR)Biola
  • 9 Freetly, Keiser (FR)North Dakota
  • 10 Ramirez, Luke (FR)Portland State
  • 11 Winsor, Perry (FR)UC Santa Cru
  • 12 Weaver, Xavier (FR)American River
  • 13 Habash, Samir (SR)St. Mary's (Ca)
  • 14 Hanna, Jakob (SO)North Dakota
  • 15 Tomlinson, Cameron (SO)Chico State
  • 16 Schank, Connor (JR)North Dakota
  • Section 8 Timed Finals
  • 1 Rios, Alejandro (SR)Stanislaus
  • 2 TeBeest, Kurt (SO)North Dakota
  • 3 Woltjer, Owen (SO)Cornerstone
  • 4 Kumar, Shyam (FR)California
  • 5 Hastings, Brian (FR)Unattached
  • 6 Branco, Laykyn (FR)Chico State
  • 7 Lehl, Connor (SO)Santa Clara
  • 8 Jones, Brendan (SO)Santa Clara
  • 9 Ramirez, Ismael (FR)Sequoias
  • 10 Leach, Brayden (JR)Humboldt State
  • 11 Normann, Peter (SO)Chabot
  • 12 Vazquez, Eric (SO)St. Mary (Kan)
  • 13 Stafford, Andrew (JR)Portland State
  • 14 Roderick, David (SO)Sequoias
  • 15 Ramirez, Chris (SO)Oregon Tech
  • 16 Jemison, Liam (JR)Portland State
  • Section 9 Timed Finals
  • 1 True, Gabriel (FR)San Francisco
  • 2 Sotelo, Israel (SR)East Bay
  • 3 Seidel, Drew (FR)Portland State
  • 4 Fuchs, Will (SR)Cal Poly DC
  • 5 Parker, Alexander (SR)Cal Poly DC
  • 6 Talan, Evan (SR)Seattle U.
  • 7 Spence, Max (SO)Southern Utah
  • 8 Krajewski, Mikolaj (SR)Cal Poly DC
  • 9 Nelson, MarkStrawberry Cyn
  • 10 LeGan, TomStrawberry Cyn
  • 11 Bystrom, KyleStrawberry Cyn
  • 12 Giday, Epheson (FR)Seattle U.
  • 13 Crowell, Ben (SR)Western Wash
  • 14 Garcia, Ruben (FR)American River
  • 15 Snyder, Joshua (FR)Portland State
  • 16 Johnson, Julian (SO)East Bay
  • Section 10 Timed Finals
  • 1 Gengo, Michael (SO)Humboldt State
  • 2 Shields, Austin (FR)American River
  • 3 Greseth, Cade (SO)Boise State
  • 4 Putney, Jared (FR)Seattle Pacific
  • 5 Schenone, Jackson (SR)Unattached
  • 6 Delaney, Blake (JR)Seattle U.
  • 7 Llopis, Bryan (FR)East Bay
  • 8 Dawall, Marcus (FR)Azusa Pacific
  • 9 Bolds, Jahdai (SO)Chabot
  • 10 Saleh, Mohamed (FR)Fresno
  • 11 Payan, Eliel (FR)Fresno
  • 12 Dammeyer, Declan (FR)Alaska Anchorage
  • 13 Fowler, Nick (SO)American River
  • 14 Burinsky, GeneStrawberry Cyn
  • 15 Burinskiy, GeneStrawberry Cyn
  • 16 Bissell, Shane (FR)California
  • Section 11 Timed Finals
  • 1 Priest, CameronCal Poly DC
  • 2 Erlenborn, Caleb (SR)Cal Poly DC
  • 3 Erwin, Brendan (SO)St. Mary (Kan)
  • 4 Palacio, Anthony (SR)Humboldt State
  • 5 Gonzalez, Christian (FR)Sequoias
  • 6 Sykes, Jeran (SO)Humboldt State
  • 7 Garcia, Joel (FR)Sequoias
  • 8 Lopez, Roberto (FR)Fresno Pacific
  • 9 Svoboda, Sagan (FR)UC Santa Cru
  • 10 Linares, Luciano (FR)Sequoias
  • 11 LeDesma, Evan (FR)Humboldt State
  • 12 Hill, EdwardStrawberry Cyn
  • 13 Davies, Luke (SO)Santa Clara
Back