Meet Program
Mike Fanelli Track Classic - 3/28/2019 to 3/30/2019
At: Chabot College

  • Women 4x400 Meter Relay
  • RecordTime/MarkDate 
  • Meet:3:43.013/30/2018Alaska Anchorage, Alaska Anchorage
  •  A Knight, D McCormick, T Perez, V Aniteye
  • PosAffiliation
  • Section 1 Timed Finals
  • 1Diablo Valley 'A'
  • 1) Bryant, Brianna SO 2) Pete, Taaje FR
  • 3) Bazile, Taylor SO 4) Villa, Sofia FR
  • 2Sacramento 'A'
  • 1) Smith, Lauren SO 2) Hullum, Serena FR
  • 3) Harris, Mahagany FR 4) Greene, Daryia SO
  • 3Alaska Anchorage 'A'
  • 1) Aniteye, Vanessa SR 2) Atlas, Tylantiss SO
  • 3) Ries, Marie SR 4) McCormick, Danielle SR
  • 5) Cvancara, Ruth SO 6) Alston, D'Rhema SR
  • 4Sequoias 'A'
  • 1) Bienvenue, Elizabeth FR 2) Head, Melyna FR
  • 3) Eickelberg, Abbi FR 4) Nelson, Taylor FR
  • 5) Sanchez, Kassandra FR 6) Corral, Maria FR
  • 5Western Oregon 'A'
  • 1) Burke, Grayson JR 2) Altamirano, Bethanie FR
  • 3) Yonkman, Michaela FR 4) Woods, Olivia SR
  • 6Simon Fraser 'A'
  • 1) West, Bryce SR 2) Dodd, Sophie SR
  • 3) Mussatto, Alana SR 4) Bluschke, Renate SO
  • 7San Francisco 'A'
  • 1) Cardenas, Faith FR 2) Ulrichova, Alena SR
  • 3) Stahr, Emma SR 4) Henderson, Sadi SR
  • 8Fresno Pacific 'A'
  • 1) Hernandez, Dominique FR 2) Perez, Tatum JR
  • 3) Rhoads, Sydney JR 4) Robinson, Sherise JR
  • 5) Anthony, Zara FR 6) Guerrero, Brianna JR
  • 9Stanislaus State 'A'
  • 1) Beattie, Petrice SR 2) Pipion, Caprina JR
  • 3) Ram, Calista FR 4) Venerable, Mi'Shaye SR
  • 5) Walker, Akia JR 6)
  • Section 2 Timed Finals
  • 1Northwest Christian 'A'
  • 1) Lay, Jasmine SO 2) Moon, Emily SR
  • 3) Edewards, Jordyn FR 4) Brownell, Cassandra SR
  • 5) Seaton, Christy JR 6) Spencer, Abigail JR
  • 2William Jessup 'A'
  • 1) Cortes-Rosas, Adrianna JR 2) Danielson, Kyla SO
  • 3) Hameister, Joelle SO 4) Hardy, Rebecca SO
  • 3UC Santa Cruz 'A'
  • 1) Alvarado-Zavaleta, Nancy SR 2) Nwokocha, Chidinma JR
  • 3) Johnson, Zoe FR 4) McPhillips, Abby SO
  • 4Cal St. Dom. Hills 'A'
  • 1) Jones, Lauryn SR 2) Myers, Argnae SR
  • 3) Parrish, Tia SR 4) Smith, Maryjane JR
  • 5San Francisco St. 'A'
  • 1) Williams, Hannah SO 2) Jenkins, Jada JR
  • 3) Alexander, London FR 4) Vasquez, Marilyn FR
  • 6Santa Rosa 'A'
  • 1) Flores, Jaimie SO 2) Ramirez, Evelin FR
  • 3) Polk, Assata FR 4) Ramirez, Jackie FR
  • 7Oregon Tech 'A'
  • 1) Young, Allison SR 2) Dietrich, Delani FR
  • 3) Lavine, Lily FR 4) Von Essen, Amber SR
  • 8Humboldt State 'A'
  • 1) Chessin, Erin SR 2) Earle-Rouse, Ellie SO
  • 3) Haussler, Tarney JR 4) Armstrong, Cheianne JR
  • 5) Duenas, Selena JR 6)
  • 9Laney 'A'
  • 1) Archer, Daja SO 2) McNary, Jasminie SO
  • 3) Glasper, Zion SO 4) Henry, Gabrielle FR
  • Section 3 Timed Finals
  • 4Feather River 'A'
  • 1) Jones, Iyahna FR 2) Malone, Chrisean FR
  • 3) Porter, Taneesha FR 4) Reis, Kayla FR
  • 5) Wortham, Nizhoni FR 6)
  • 5De Anza 'A'
  • 1) Bell, Samantha FR 2) Newman, Adee FR
  • 3) Collins, Rebecca SO 4) Blanco, Brenda FR
  • 5) Patino, Leslee FR 6) O'Brien, Jillian FR
  • 6Cal St. Monterey Bay 'A'
  • 1) Crowley, Allison SR 2) Trosclair, Elajah SO
  • 3) Popoola, Ayokemi FR 4) Hernandez, Elizabeth JR
  • 5) Seeber, Trinitie FR 6) Roy, Brooke FR
Back