Meet Program
Mike Fanelli Track Classic - 3/28/2019 to 3/30/2019
At: Chabot College

  • Men 1 Mile Run
  • RecordTime/MarkDate 
  • Meet:4:15.623/31/2018Gatien Airiau, Academy of Art
  • Pos NameAffiliation
  • Section 1 Timed Finals
  • 1 Sealand, JoshuaPDC
  • 2 Halsted, TrevorPDC
  • 3 Minen, JohnnyRun Boulder
  • 4 Ahl, Aaron (SO)Simon Fraser
  • 5 Detourbe, Pierre-Louis (JR)Simon Fraser
  • 6 Doherty, Rowan (JR)Simon Fraser
  • 7 Crosswhite, Justin (JR)Western Oregon
  • 8 Moore, JarrettPDC
  • 9 Vargas, Carlos (JR)Simon Fraser
  • 10 Hutton, Hunter (JR)Western Oregon
  • 11 Ryan, Connor (SR)Run Boulder
  • 12 Gallagher, Thomas (SO)Simon Fraser
  • 13 Kemboi, Felix (SO)Alaska Anchorage
  • 14 Torres, Richard (SR)Simon Fraser
  • Section 2 Timed Finals
  • 1 Miller, Sean (JR)Simon Fraser
  • 2 Kassa, Teddy (SR)Chico State
  • 3 Peterson, DylanUnattached
  • 4 Wilson, Jordan (JR)Simon Fraser
  • 5 Breeze, Remmington (SO)Chico State
  • 6 Taylor, Troy (SR)Unattached
  • 7 Sotelo, Israel (SR)East Bay
  • 8 Emanuel, Jack (FR)Chico State
  • 9 Galloway, Shad (SO)Seattle Pacific
  • 10 Graff, Elius (SO)Seattle Pacific
  • 11 Bennett, Perry (SR)Unattached
  • 12 Ocampo, Psalm (JR)Fresno Pacific
  • 13 Nelson, MarkStrawberry Cyn
  • 14 LeGan, TomStrawberry Cyn
  • Section 3 Timed Finals
  • 1 Schenone, Jackson (SR)Unattached
  • 2 Bates, Nigel (SO)Unattached
  • 3 Ibrahim, Faisal (FR)Alaska Anchorage
  • 4 Sobczak, Chris (FR)Simon Fraser
  • 5 Swiatkowski, Joel (NA)Unat-Monterey By
  • 6 Shahmirzadi, Camron (SR)West Valley
  • 7 Salazar, Gerardo (JR)Marymount
  • 8 Kruetzfeldt, Scott (FR)Unattached
  • 9 Thurman, Justin (SR)Unattached
  • 10 Brittain, Jeremy (SR)St. Mary (Kan)
  • 11 Olzinski, MichaelUnattached
  • 12 Dmytriw, Connor (FR)Menlo College
  • 13 Mejia, Jorge (SR)Marymount
  • 14 Todzo, QuinnWest Valley
  • Section 4 Timed Finals
  • 1 Tao, Derek (SR)Unattached
  • 2 Wang, MarkUnattached
  • 3 Setser, ThomasSF Track
  • 4 Nicaragua, Julio (SR)Unattached
  • 5 Tesfay, Surafuel (FR)Marymount
  • 6 Flores, Ronaldo (SR)East Bay
  • 7 Young, James (FR)Hartnell
  • 8 Blumenthal, Timothy (FR)Menlo College
  • 9 Thomas, Nicholas (SR)St. Mary (Kan)
  • 10 White, DavidUnattached
  • 11 Straka, ToddRise Athletics
  • 12 Garrissere, Jake (FR)S F State
  • 13 Orozco, Jonathan (FR)S F State
  • 14 Gonzalez, Kenny (FR)S F State
  • Section 5 Timed Finals
  • 1 Lewis, AndrewUC Davis XC
  • 2 Chi, Johnathan (SO)Santa Rosa
  • 3 Marin, Jeffrey (SO)Santa Rosa
  • 4 Tulio, Isiah (FR)S F State
  • 5 Banel, PaulRun Boulder
  • 6 Frandsen, Tucker (FR)Santa Rosa
  • 7 Flores, Gerardo (SR)UC Davis XC
  • 8 Trujillo, Justin (SO)Marymount
  • 9 Jones, AustinSF Track
  • 10 Briner, Logan (SO)Academy of Art
  • 11 Guerrero, Daniel (FR)N D de Namur
  • 12 Tai, Joseph (SO)De Anza
  • 13 Redhair, Jackson (FR)S F State
  • 14 Phillips, Logan (FR)Monterey Bay
Back