Meet Program
Mike Fanelli Track Classic - 3/28/2019 to 3/30/2019
At: Chabot College

  • Men 800 Meter Run
  • RecordTime/MarkDate 
  • Meet:1:49.294/3/2015Abraham Alvarado, Stanislaus
  • Pos NameAffiliation
  • Section 1 Timed Finals
  • 1 Sanchez, FernandoMx Internati
  • 2 Leach, Brayden (JR)Humboldt State
  • 3 Proceviat, Cameron (SR)Coastal Track
  • 4 Pixler, Nathan (SO)Seattle U.
  • 5 Cruz, Angel MMx Internati
  • 6 Martinez, BryanMx Internati
  • 7 Estrada, DanielUnattached
  • 8 Garcia, RickyUnattached
  • 9 Morton, Derek (SR)Chico State
  • Section 2 Timed Finals
  • 1 Moore, Nikolaus (SO)California
  • 2 Gatrost, Wyatt (JR)South Dakota
  • 3 Sager, Kyler (SR)Western Wash
  • 4 Hernandez, BrandonMx Internati
  • 5 Martinez, JoseMx Internati
  • 6 Browne, Joshua (JR)Academy of Art
  • 7 Burkhardt, Andrew (SO)California
  • 8 Roberts, Jeff (FR)Iowa
  • 9 Skinner, Luke (SO)St. Mary (Kan)
  • Section 3 Timed Finals
  • 1 Cranston, Neal (SO)Western Oregon
  • 2 Proctor, Reece (FR)Chabot
  • 3 Knott, Curt (SO)Western Oregon
  • 4 Fischer, Spencer (FR)Santa Clara
  • 5 Lagerstrom, Brennan (JR)Santa Clara
  • 6 Correa, SteveStrawberry Cyn
  • 7 Vazquez, Andrew (FR)Stanislaus
  • 8 Heikkila, Tim (SO)North Dakota
  • 9 Khairandesh, Wais (SR)Afghanistan
  • Section 4 Timed Finals
  • 1 Sommer, Karson (SO)Iowa
  • 2 DeLong, Garrett (JR)Chico State
  • 3 Herrera, Matt (SO)Chico State
  • 4 Bünz, BenediktPDC
  • 5 Handy, Peter (FR)San Jose St.
  • 6 Johnson, Drew (FR)Alaska Anchorage
  • 7 Brooker, Marshall (FR)California
  • 8 Moreau, Victor (SR)Academy of Art
  • 9 Brannan, Beau (FR)North Dakota
  • Section 5 Timed Finals
  • 1 Raslowsky, Christian (JR)Santa Clara
  • 2 Phan, Jesse (SR)Seattle Pacific
  • 3 Ramos, Josh (SO)Colorado
  • 4 Keene, Stewart (FR)Seattle U.
  • 5 Samyn, Josh (FR)North Dakota
  • 6 Wallace, Noah (SO)Washington St
  • 7 Torres, Richard (SR)Simon Fraser
  • 8 Brown, Nathan (JR)Academy of Art
  • 9 Doherty, Rowan (JR)Simon Fraser
  • Section 6 Timed Finals
  • 1 Alnazer, Adam (JR)Western Oregon
  • 2 Reynoso, Alexis (SR)Stanislaus
  • 3 Wyatt, Paul (SR)Oregon Tech
  • 4 Boutaleb, Mohamed (SR)Unattached
  • 5 Tull, Daniel (JR)Humboldt State
  • 6 Hutton, Hunter (JR)Western Oregon
  • 7 Lagemann, Philip (SR)St. Mary (Kan)
  • 8 Page, Jeffrey (FR)San Jose St.
  • 9 Gengo, Michael (SO)Humboldt State
  • Section 7 Timed Finals
  • 1 Baynard, Daryon (SO)Santa Clara
  • 2 Kanelis, Zach (SO)Western Oregon
  • 3 Hessian, Freddie (SR)Academy of Art
  • 4 Bauernschmitt, Nick (FR)Simon Fraser
  • 5 Bystrom, KyleStrawberry Cyn
  • 6 Schaub, Colin (SR)Cal Poly DC
  • 7 Kedge, Aric (SO)Air Force
  • 8 Higgins, RyanStrawberry Cyn
  • 9 Lal, Aditya (SR)Biola
  • Section 8 Timed Finals
  • 1 Vazquez, Eric (SO)St. Mary (Kan)
  • 2 Helvey, Brock (FR)Alaska Anchorage
  • 3 Sutherland, Luke (FR)Biola
  • 4 Freetly, Keiser (FR)North Dakota
  • 5 TeBeest, Kurt (SO)North Dakota
  • 6 Marson, Parker (SR)Western Oregon
  • 7 O'Neil, Preston (FR)Washington St
  • 8 Lockette, Hudson (FR)Academy of Art
  • 9 Jones, Ryan (SR)Unattached
  • Section 9 Timed Finals
  • 1 Peters, Gabe (SO)South Dakota
  • 2 Crowell, Ben (SR)Western Wash
  • 3 Chomentowski, Hugh (FR)Humboldt State
  • 4 Ramirez, Ismael (FR)Sequoias
  • 5 Vazquez, Anthony (FR)St. Mary's (Ca)
  • 6 Kane-Ross, Jr., Todd (SR)Strawberry Cyn
  • 7 Habash, Samir (SR)St. Mary's (Ca)
  • 8 Jones, Brendan (SO)Santa Clara
  • 9 Abberton, Rory (FR)Unattached
  • Section 10 Timed Finals
  • 1 Bolds, Jahdai (SO)Chabot
  • 2 Roderick, David (SO)Sequoias
  • 3 Hanna, Jakob (SO)North Dakota
  • 4 Jasperson, James (SR)Western Wash
  • 5 Bayat, Iman (SO)De Anza
  • 6 Saleh, Mohamed (FR)Fresno
  • 7 Gallagher, Thomas (SO)Simon Fraser
  • 8 Hastings, Brian (FR)Unattached
  • 9 Zahlhaas Liebner, KarlUC Davis XC
  • Section 11 Timed Finals
  • 1 Martinez, Andres (SO)Northwest Chr
  • 2 Nelson, Nic (JR)Biola
  • 3 Breault, Raymond (JR)UC Santa Cru
  • 4 Artner, Kodie (SR)Boulder Track
  • 5 Prince, Stefan (SR)Bethany Lutheran
  • 6 Phocas, Nico (FR)UC Santa Cru
  • 7 Tomlinson, Cameron (SO)Chico State
  • 8 Garcia, Ruben (FR)American River
  • 9 Ramirez, Chris (SO)Oregon Tech
  • Section 12 Timed Finals
  • 1 Kottsick, Evan (JR)North Dakota
  • 2 Hasty, Devin (SO)Seattle U.
  • 3 Normann, Peter (SO)Chabot
  • 4 Stowell, Tyler (FR)De Anza
  • 5 Ramirez, Mateo (SO)UC Santa Cru
  • 6 Irwin, James (FR)Merritt
  • 7 Sykes, Jeran (SO)Humboldt State
  • 8 Davies, Luke (SO)Santa Clara
  • 9 Zertuche, Emilio (FR)De Anza
  • Section 13 Timed Finals
  • 1 Mejia, Jorge (SR)Marymount
  • 2 Charbonneau, Michael (SO)UC Santa Cru
  • 3 Palacio, Anthony (SR)Humboldt State
  • 4 Shaw, Jeremy (JR)East Bay
  • 5 Edinger, Santiago (FR)UC Santa Cru
  • 6 McCrary, Deonne (FR)Diablo Valley
  • 7 Garrison, Chandler (SO)Menlo College
  • 8 Lopez, Roberto (FR)Fresno Pacific
  • 9 Goode, Chris (SR)Unattached
  • Section 14 Timed Finals
  • 1 Armas, Nicholas (JR)San Jose St.
  • 2 Wilson, Jordan (JR)Simon Fraser
  • 3 Lehl, Connor (SO)Santa Clara
  • 4 Merillana, Nick (SO)Hartnell
  • 5 Peterson, Jayman (JR)St. Mary's (Ca)
  • 6 Duncan, Miles (FR)Diablo Valley
  • 7 Boffman, Nicolas (SO)Academy of Art
  • 8 Gurza, Daniel (JR)Stanford Club
  • 9 Tesfaye, Nate (FR)Diablo Valley
  • Section 15 Timed Finals
  • 1 Burke III, Courtlen (SO)William Jessup
  • 2 Barker, Austin (FR)Multnomah
  • 3 Norman, Anthony (FR)Merritt
  • 4 Lopez, Michael (SO)St. Mary's (Ca)
  • 5 Gofen, Peter (FR)Stanford Club
  • 6 Araya, Adel (FR)Santa Rosa
  • 7 LeDesma, Evan (FR)Humboldt State
  • 8 Rodriguez, Emil (SR)UC Davis XC
  • 9 Mon-Williams, Ruaridh (JR)Strawberry Cyn
  • Section 16 Timed Finals
  • 1 Salazar, Gerardo (JR)Marymount
  • 2 Payan, Eliel (FR)Fresno
  • 3 Gonzalez, Christian (FR)Sequoias
  • 4 Menees, Ryan (FR)De Anza
  • 5 Dammeyer, Declan (FR)Alaska Anchorage
  • 6 Sramek, David (SO)Alaska Anchorage
  • 7 Morris, Joey (SR)Dominican
  • 8 Remington, Daniel (SR)Alaska Anchorage
  • 9 Mirwais, Mohammad (FR)De Anza
  • Section 17 Timed Finals
  • 1 Padilla, Brian (SO)Santa Rosa
  • 2 Mendoza, Luis (FR)Hartnell
  • 3 Tey, Andrew (SR)Unattached
  • 4 Deng, Buay (JR)Dominican
  • 5 Shields, Parker (SO)Diablo Valley
  • 6 Dix, Ryan (FR)William Jessup
  • 7 Tadesse, Solen (SO)Diablo Valley
  • 8 Izu, Hideshi (FR)De Anza
  • 9 Ocampo, Psalm (JR)Fresno Pacific
  • Section 18 Timed Finals
  • 1 Do, Chris (FR)San Jose
  • 2 Martinez, Christopher (FR)Chabot
  • 3 Tait, Alex (FR)S F State
  • 4 Linares, Luciano (FR)Sequoias
  • 5 Gordon, Noah (SO)Diablo Valley
  • 6 Garcia, Joel (FR)Sequoias
  • 7 Johnson, Owen (SO)Chabot
  • 8 Perez, Oscar (FR)Sequoias
  • 9 Trujillo, Justin (SO)Marymount
  • Section 19 Timed Finals
  • 1 Desai, AnchitStrawberry Cyn
  • 2 Ponce, Arturo (FR)Hartnell
  • 3 Cardiel, Atzin (JR)S F State
  • 4 Chavez, Arturo (FR)Hartnell
Back