Meet Program
Mike Fanelli Track Classic - 3/28/2019 to 3/30/2019
At: Chabot College

  • Men 400 Meter Dash
  • RecordTime/MarkDate 
  • Meet:48.004/5/2014Ethan Hewitt, Alaska Anchorage
  • Pos NameAffiliation
  • Section 1 Timed Finals
  • 1 Arce-Torres, Gabe (FR)Western Oregon
  • 2 Stroup, Josiah (SO)Oregon Tech
  • 3 Wrout, Cameron (SR)Boise State
  • 4 Remington, Daniel (SR)Alaska Anchorage
  • 5 Bauernschmitt, Nick (FR)Simon Fraser
  • 6 Valdez, Angel (JR)Oregon Tech
  • 7 Stubbs, Chris (SR)Unattached
  • 8 Duncan, Miles (FR)Diablo Valley
  • 9 Prince, Stefan (SR)Bethany Lutheran
  • Section 2 Timed Finals
  • 1 McCluskey, Josh (SO)Northwest Chr
  • 2 Davis, Mathias (FR)Biola
  • 3 Wilson, Jared (JR)William Jessup
  • 4 Cleaves, Andy (JR)Stanislaus
  • 5 Igbanoi, Calvin (FR)William Jessup
  • 6 Singh, Abhishek (FR)Stanislaus
  • 7 Sayaphone, Eric (JR)Stanislaus
  • 8 Thomas, Jeriel (FR)Sequoias
  • 9 Brunett, Nathanial (FR)Alaska Anchorage
  • Section 3 Timed Finals
  • 1 Gonzalez, Zach (FR)Seattle U.
  • 2 Blodgett, Codi (JR)Western Oregon
  • 3 Viter, Jacob (SR)Stanislaus
  • 4 Redding-Moment, Elijah (JR)Menlo College
  • 5 Durfee, Brayden (FR)Boise State
  • 6 Ovalle, Anthony (FR)Unattached
  • 7 Johnson, Oren (SO)Northwest Chr
  • 8 Coffey, Wyatt (SR)Stanislaus
  • 9 Strenn, Noah (JR)Biola
  • Section 4 Timed Finals
  • 1 Woods, Jake (FR)Fresno Pacific
  • 2 Lal, Aditya (SR)Biola
  • 3 Hylton, Oshane (JR)Alaska Anchorage
  • 4 Blackstock, Brett (SR)Multnomah
  • 5 Gomez, Jason (FR)N D de Namur
  • 6 De Guzman, Jarod (JR)Seattle U.
  • 7 McCrary, Deonne (FR)Diablo Valley
  • 8 Byrd, Xavier (FR)Sequoias
  • 9 Pereira, Conrad (SO)UC Santa Cru
  • Section 5 Timed Finals
  • 1 Brannan, Beau (FR)North Dakota
  • 2 Dulay, Anthony (SO)Holy Names
  • 3 Delgado, Nicolas (SO)Northwest Chr
  • 4 Williams, Roshard (SO)Academy of Art
  • 5 Nguyen, Vy (SO)Diablo Valley
  • 6 Harris, Jalen (FR)Fresno Pacific
  • 7 Townsend, Ricky (FR)Chabot
  • 8 Lewis, Cedric (SO)Humboldt State
  • 9 Gatrost, Wyatt (JR)South Dakota
  • Section 6 Timed Finals
  • 1 Claiborne, Kailan (JR)Seattle U.
  • 2 Brasileiro, Bruno (SO)San Mateo
  • 3 Merino, Elijah (FR)Merced
  • 4 Barry, Nathaniel (FR)Fresno
  • 5 Miller, Rylie (JR)Humboldt State
  • 6 Arthur, Malachi (SO)Humboldt State
  • 7 Gilpin, Harley (SR)Northwest Chr
  • 8 Jackman, Joshua (FR)Alaska Anchorage
  • 9 Khairandesh, Wais (SR)Afghanistan
  • Section 7 Timed Finals
  • 1 Pecaoco, Reece (FR)Humboldt State
  • 2 Coffey, Demetre (FR)Santa Rosa
  • 3 James, John (FR)Sequoias
  • 4 Larks, Matthew (SO)Diablo Valley
  • 5 Bizzack, Ethan (FR)UC Santa Cru
  • 6 Browne, Joshua (JR)Academy of Art
  • 7 Frank, Jason (FR)De Anza
  • 8 Jones, D'Metri (JR)Stanislaus
  • 9 Boutaleb, Mohamed (SR)Unattached
  • Section 8 Timed Finals
  • 1 Challenger, Mathew (SO)Chabot
  • 2 Jeskey, Griffin (FR)Oregon Tech
  • 3 Shamsai, Noah (SO)Strawberry Cyn
  • 4 Gresham, Malik (3)Unattached
  • 5 Lepe, Brendan (SO)Hartnell
  • 6 Kelly, Blake (FR)Biola
  • 7 Greene, Imani (FR)American River
  • 8 Brockman, CameronUnattached
  • 9 Carrasco, Alexandro (SR)Seattle U.
  • Section 9 Timed Finals
  • 1 Garrison, Chandler (SO)Menlo College
  • 2 Dix, Ryan (FR)William Jessup
  • 3 Lubomirsky, Eliot (FR)De Anza
  • 4 Mathis, Julian (FR)De Anza
  • 5 Barker, Austin (FR)Multnomah
  • 6 Mejia, Jorge (SR)Marymount
  • 7 Gerdes, Andrew (JR)Unattached
  • 8 Beevers, Zavier (FR)American River
  • 9 Maxwell, Terence (SR)Unattached
  • Section 10 Timed Finals
  • 1 Williams, Dalton (FR)Chabot
  • 2 Martin, Damante (FR)Merced
  • 3 Khogali, Abdelkareem (FR)De Anza
  • 4 Soboliev, DmytroUnattached
  • 5 Aragon, Kendrick (JR)Holy Names
  • 6 Boffman, Nicolas (SO)Academy of Art
  • 7 Konidaris, Gerasimos (FR)San Mateo
  • 8 Fuchs, Brett (SR)East Bay
  • 9 Gurza, Daniel (JR)Stanford Club
  • Section 11 Timed Finals
  • 1 Lee, Brandon (FR)Marin
  • 2 Jackson, Elmo (FR)Fresno
  • 3 Fisher, Charles (FR)Santa Rosa
  • 4 Larabee, Daniel (JR)Multnomah
  • 5 Sta Elena, Noah (FR)De Anza
  • 6 Martinez-Palos, Ricky (FR)Fresno
  • 7 Soboliev, IevgenUnattached
  • 8 Martinez, Christopher (FR)Chabot
  • 9 Johnson, Jared (SR)East Bay
  • Section 12 Timed Finals
  • 1 Rodriguez, Sidney (FR)N D de Namur
  • 2 Cottong, BrentHouston Elite
  • 3 Hernandez, Abram (FR)Fresno
  • 4 Mitchell, Garrett (SR)Holy Names
  • 5 Anderson, Tyler (FR)N D de Namur
  • 6 Magin, Austin (FR)S F State
  • 7 Jasper, Matthew (SR)William Jessup
  • 8 Brooks, MayaMerritt
  • 9 Furgerson, Jake (FR)N D de Namur
Back