Meet Program
Hornet Invitational - 3/15/2019 to 3/16/2019
Meet Program

  • Women 4x100 Meter Relay Dick Connors
  •  Saturday 3/16/2019 - 11:40 AM
  • PosAffiliation
  • Section 1 Timed Finals
  • 1Nevada 'A'
  • 1) White, Makeya SR 2) Costello, Emily FR
  • 3) Sauer, Karoline SR 4) Green, Lauren SR
  • 5) Nkansah, Gifty SR 6)
  • 2Fresno Pacific 'A'
  • 1) McClain, Mikala SR 2) Manibog, Danae SO
  • 3) Flores, Madison FR 4) Courseault, Brie JR
  • 3Sacramento St. 'A'
  • 1) Bedingfield, Shilah SO 2) Revera, Mikayla SO
  • 3) Jones, Amari SR 4) Patterson, Brittany SO
  • 5) Rogers, Meaghan SO 6)
  • 4San Francisco St. 'A'
  • 1) Henry, Alexis SR 2) Cook, Maya SO
  • 3) Baynard, Timarya JR 4) Smith, Jazmine SR
  • 5California 'A'
  • 1) Wise, Deshae SO 2) Corrales-Nelson, Zion JR
  • 3) Stevens, Maisie FR 4) Patterson, Jackie JR
  • 6Fresno Pacific 'B'
  • 1) Anthony, Zara FR 2) Bailey, Kyra SO
  • 3) Sharp, Chloe FR 4) Arnold, Hannah JR
  • 5) Emerson, Alyssa SR 6) Gonzales, Lizette FR
  • 7Southern Oregon 'A'
  • 1) Soderstrom, Erika SR 2) Daniel, Arianna JR
  • 3) Delucchi, Julia SO 4) Greenwade, Savannah JR
  • 5) Sprauer, Loghan JR 6)
  • 8Chico State 'A'
  • 1) Proiette, Sydney SR 2) Moyer, Isabella SO
  • 3) Settle, Lyndsey SR 4) Dorsey, Jordyn SR
  • Section 2 Timed Finals
  • 1San Joaquin Delta 'A'
  • 1) Stavolone, Bailey FR 2) Snyder, Emma FR
  • 3) Menil, Clarissa SO 4) Thurman, Normie FR
  • 5) Lawson, Lela FR 6) Woo, Alicia SO
  • 2Diablo Valley 'A'
  • 1) Villa, Sofia FR 2) Pete, Taaje FR
  • 3) Bryant, Brianna SO 4) Bazile, Taylor SO
  • 5) Tse-Mckeown, Philadelphia SO 6)
  • 3San Francisco St. 'B'
  • 1) Greene, Taylor FR 2) Jenkins, Jada JR
  • 3) Williams, Hannah SO 4) Vasquez, Marilyn FR
  • 5) Ntekume, Odiri JR 6)
  • 4Hawaii 'A'
  • 1) Latting, Martina SR 2) Black, Raion SR
  • 3) Price, Britney SO 4) Poretti, Charlie SO
  • 5Sacramento 'A'
  • 1) Sullins, Tanesha FR 2) Hullum, Serena FR
  • 3) Smith, Lauren SO 4) Greene, Daryia SO
  • 6Academy of Art 'B'
  • 1) Avila, Mia FR 2) Parry, Allysia FR
  • 3) Jouanno, Camille JR 4) Hawkins, Latavia JR
  • 7Ccsf 'A'
  • 1) Conley, Janice FR 2) George, Lauren FR
  • 3) Izzo, Rowan FR 4) Hovde, Carla FR
  • 8Monterey 'A'
  • 1) McTavish, Tyshaliq SO 2) Dennis, Faith FR
  • 3) Bryant, Jhailyn FR 4) McCreary, Savannah SO
  • 5) McBee, Srna SO 6)
  • Section 3 Timed Finals
  • 2Holy Names 'A'
  • 1) Bandalan, Vanessa SO 2) Jimenez, Crisol SR
  • 3) Settles, Ashley SO 4) Sullivan, Meg FR
  • 3Feather River 'A'
  • 1) Wortham, Nizhoni FR 2) Malone, Chrisean FR
  • 3) Porter, Taneesha FR 4) Jones, Iyahna FR
  • 4De Anza 'A'
  • 1) Bell, Samantha FR 2) Martinez, Alyssa FR
  • 3) Comer, Mackenzie FR 4) Marvin, Jessica FR
  • 5) Lee, Hannah FR 6) Goodwin, Cleopatra FR
  • 5Hartnell 'A'
  • 1) Smith, Shaelynne FR 2) Aguilar, Veronica SO
  • 3) Peebles, Dakota SO 4) Vanderlipe, Anesa SO
  • 6William Jessup 'A'
  • 1) Danielson, Kyla SO 2) Cortes-Rosas, Adrianna JR
  • 3) Travis, Rachel SO 4) Williams, Vendela SO
  • 7Academy of Art 'A'
  • 1) Arjona-Alcazar, Selena FR 2) Minkue Meye, Ombretta JR
  • 3) Turner, Hava FR 4) Matthias, Darria FR
Back