Meet Program
Hornet Invitational - 3/15/2019 to 3/16/2019
Meet Program

  • Men 4x100 Meter Relay Dick Connors
  •  Saturday 3/16/2019 - 11:55 AM
  • PosAffiliation
  • Section 1 Timed Finals
  • 1American River 'A'
  • 1) Catlin, Christian FR 2) Ellis, Myles SO
  • 3) Pierce, Charles SO 4) Lyons, Corey SO
  • 5) Alcorn, Amir FR 6) Bowler, Trenton FR
  • 2Southern Oregon 'A'
  • 1) Chapman, Eli SR 2) Rosero, Chris JR
  • 3) Tank, Aidan JR 4) Beltz, Zach SR
  • 5) McLaughlin, Shane FR 6)
  • 3Academy of Art 'B'
  • 1) Carter, Christian SR 2) Berry, Daquan FR
  • 3) Poitier, Kaze SO 4) Williams, Ashony JR
  • 4Academy of Art 'A'
  • 1) Swinton, Grant JR 2) Ajomale, Mobolade SR
  • 3) Palacio, Arrun SO 4) Williams, Roshard SO
  • 5Auc Elite 'A'
  • 1) Woodson, Andre SR 2) Turner, Greg SR
  • 3) East, Matthew SR 4) Ellis III, Robert SR
  • 5) Jackson, Kameron SR 6)
  • 6Sacramento St. 'A'
  • 1) Bland, DaRon SO 2) Reynolds II, Jabari SO
  • 3) Spellman, Calvin SO 4) Rodriguez, Jose SO
  • 5) Tennant, Ryan FR 6)
  • 7Fresno Pacific 'A'
  • 1) Napolitano, Norman SR 2) Cairo, Lawrence JR
  • 3) Choup, Brendon SO 4) Honley, Bryan SO
  • 5) Harris, Jalen FR 6)
  • 8San Joaquin Delta 'A'
  • 1) Taylor, Steve FR 2) Featherson, Gared SO
  • 3) Bashar, Barksdale FR 4) Collier, Dion SO
  • 5) Velasco, Justin SO 6) Baker, Marcus FR
  • Section 2 Timed Finals
  • 1Ccsf 'A'
  • 1) Zheng, Jun FR 2) Ericson, D'Angelo FR
  • 3) Mai, William FR 4) Sheehan, Leon FR
  • 2Butte 'A'
  • 1) Brown, Saivon FR 2) Potthast, Riley SO
  • 3) Clause, David SO 4) Velazquez, Daniel FR
  • 5) McMahon, Deonta FR 6)
  • 3Sacramento 'A'
  • 1) Osorio, Romel FR 2) Moppins, Daryl SO
  • 3) White, Torrey SO 4) Cunningham, Tayvian FR
  • 5) Johnson, Julian SO 6) Scott, Pierre FR
  • 4Chico State 'A'
  • 1) Cummings, Colton FR 2) Roybal, Isaiah SR
  • 3) Castillo, Kristofer FR 4) Barrett, Hasani SR
  • 5) Mosley, Domo JR 6) Cummings, Joshua JR
  • 5Chabot 'A'
  • 1) Elzie, Darrien FR 2) Johnson, Roman SO
  • 3) Richardson, Kyren SO 4) Smith, Ramir FR
  • 6William Jessup 'A'
  • 1) Igbanoi, Calvin FR 2) Burke III, Courtlen SO
  • 3) Jasper, Matthew SR 4) Travis, Aaron SO
  • 7Hartnell 'A'
  • 1) Hunter, Timothy FR 2) Streeter, Jakob FR
  • 3) Harrison, Shraee FR 4) Williams, De'Antae FR
  • 8Redwoods 'A'
  • 1) Liana, Tana FR 2) VanEmmerik, Grant FR
  • 3) Snowton, DJ FR 4) Buchanon, Earlee SO
  • Section 3 Timed Finals
  • 2Siskiyous 'A'
  • 1) Dowdell, Christian FR 2) Hildreth, Eugene FR
  • 3) Lapsley, Parker SO 4) Thomas, Kazontae FR
  • 3De Anza 'A'
  • 1) Nguyen, Alton FR 2) Frank, Jason FR
  • 3) Khogali, Abdelkareem FR 4) Abousamra, Robert SO
  • 5) Attiogbe, Semanu SO 6) Ikeda, Morito FR
  • 4San Jose St. 'A'
  • 1) Lutz, Cameron SO 2) Tanner, Dominic SO
  • 3) Jardon, Aidan JR 4) Yates, Cannon FR
  • 5Santa Rosa 'A'
  • 1) Coffey, Demetre FR 2) Simpson, Bennett FR
  • 3) Williams, Jacob FR 4) Tischbern, Jaymes FR
  • 6American River 'B'
  • 1) Chupka, Nathan FR 2) Taylor, Jordan SO
  • 3) Dudley, James SO 4) Acholonu, Patrick FR
  • 5) Worley, Nathaniel FR 6) Shields, Austin FR
  • 7San Francisco 'A'
  • 1) Raymond, Conrad SO 2) Emiola, Tawwab SR
  • 3) Hyde, Keashawn FR 4) Shinagawa, Junnosuke FR
  • 5) Williams, Miles FR 6) Saar, Nitzan FR
Back