Meet Program
Hornet Invitational - 3/15/2019 to 3/16/2019
Meet Program

  • Women 1500 Meter Run
  •  Saturday 3/16/2019 - 12:10 AM
  • Pos NameAffiliation
  • Section 1 Timed Finals
  • 1 Sears, SarahS R A
  • 2 Zlatunich, Marea (FR)California
  • 3 Anglero, Mina (SO)California
  • 4 Boos, Annie (SO)California
  • 5 Sandoval, Jennifer (JR)San Jose St.
  • 6 Kaarour, Hasna (JR)Academy of Art
  • 7 De Castro, Danielle (JR)Oregon Tech
  • 8 Zambrano, Jeanette (JR)San Jose St.
  • 9 Clawson, Kenna (FR)California
  • 10 Cushing-murray, Jessica (SR)Hawaii
  • 11 Walford, Tabatha (FR)Nevada
  • 12 Nye, Jessica (FR)California
  • 13 Dobbs, Hiley (SO)Nevada
  • Section 2 Timed Finals
  • 1 Garcia, Sabrina (JR)Stanislaus
  • 2 Walker, Akia (JR)Stanislaus
  • 3 Ward, Anaya (FR)UC Davis
  • 4 Vandegrift, Sydney (FR)California
  • 5 Corda, Meredith (SO)California
  • 6 Meza, Evelin (SO)San Jose St.
  • 7 Wainfan, Amanda (JR)UC Davis
  • 8 Arndt, Ariane (JR)California
  • 9 Bolt, Abby (JR)St. Mary's
  • 10 Jones, Desirae (JR)Chico State
  • 11 Enriquez, Bibiana (JR)S F State
  • 12 Gutierrez, Sydney (SR)UC Santa Cruz
  • 13 McIsaac, Giulia (JR)Academy of Art
  • 14 Ruelas, Monica (SO)Hartnell
  • 15 Dobry, Marissa (JR)California
  • Section 3 Timed Finals
  • 1 Aldapa, Adilene (SR)San Jose St.
  • 2 Gonzalez, Jasmine (JR)Pacific
  • 3 Dishion, Kaela (FR)St. Mary's
  • 4 Burbank, Ellen (FR)St. Mary's
  • 5 Mitchell, Abigayle (SO)St. Mary's
  • 6 Guerrero, Brianna (JR)Fresno Pacific
  • 7 Chelberg, Jamie (SO)Southern Ore
  • 8 Baron, Alex (JR)Monterey Bay
  • 9 Winkler, Emma (SO)Pacific
  • 10 Kizziar, Sydnee (FR)Southern Ore
  • 11 Bickel, Makaelyn (FR)Stanislaus
  • 12 Renteria, Alyssa (SR)Sonoma St.
  • 13 Bailey-Lustyan, Taylor (FR)Chico State
  • 14 Dubon, Nadine (FR)Chico State
  • 15 Bolanos, Alexa (FR)UC Davis
  • Section 4 Timed Finals
  • 1 Mancilla, Araceli (SO)Fresno Pacific
  • 2 Rosencrans, Audrey (FR)Academy of Art
  • 3 Becker, Jasmine (FR)Academy of Art
  • 4 Sibley, Alyse (SO)Sierra
  • 5 Purhar, Saira (SO)Pacific
  • 6 Bradley, Carrie (SO)UC Santa Cruz
  • 7 Rowley, Gina (SO)Sonoma St.
  • 8 Uribe, Analicia (FR)S F State
  • 9 Montoya, Breeana (JR)Fresno Pacific
  • 10 Huster, Amelia (SO)UC Santa Cruz
  • 11 Mendoza, Isabel (JR)Stanislaus
  • 12 Kennedy, Miranda (JR)Fresno Pacific
  • 13 Fronczak, Emmaline (SR)UC Santa Cruz
  • 14 Hall, Grace (JR)Humboldt State
  • 15 Cardoza, Toni (SR)N D de Namur
  • Section 5 Timed Finals
  • 1 Pearson, Sophia (FR)Chico State
  • 2 Lambrite, Avery (FR)Sierra
  • 3 Aceves, Maria (SO)Hartnell
  • 4 Barthelmes, Amanda (JR)William Jess
  • 5 Espindola, Karla (JR)S F State
  • 6 Leonard, Morgan (JR)S F State
  • 7 Spektor, Rachel (FR)Sonoma St.
  • 8 Arias, Nina (SO)Hartnell
  • 9 Dodgen, Hope (FR)Siskiyous
  • 10 Duignan, Skylar (SO)Pacific
  • 11 Digman, Emma (FR)Dominican
  • 12 Overton, Maria (SO)Redwoods
  • 13 Herrera, Breanna (FR)Dominican
  • 14 Scheibel, Aubrey (FR)Chabot
  • 15 Larson, Anna (FR)Sierra
  • Section 6 Timed Finals
  • 1 Egbert, Alyssa (SO)Sierra
  • 2 Mcgettigan, Marisa (FR)Santa Rosa
  • 3 Tello, Erica (SO)Holy Names
  • 4 Jenkins, Kelsey (FR)Butte
  • 5 Damian, Adela (SO)Dominican
  • 6 Anderson, Sierra (FR)Butte
  • 7 Dewolfe, Emily (SO)American River
  • 8 Buckley, Carrie (FR)S J Delta
  • 9 Mercado, Elizabeth (FR)Butte
  • 10 Vertin-Hawkins, Rhianon (SO)Dominican
  • 11 Almanza, Valerie (SO)San Francisco
  • 12 Almanza, Victoria (SO)San Francisco
  • 13 Robtoy, Erika (FR)Nevada
  • 14 Stahr, Emma (SR)San Francisco
  • 15 MacKellar, Shannon (FR)San Francisco
Back