Meet Program
Hornet Invitational - 3/15/2019 to 3/16/2019
Meet Program

  • Women 400 Meter Dash
  •  Saturday 3/16/2019 - 2:20 PM
  • Pos NameAffiliation
  • Section 1 Timed Finals
  • 1 Smith, Jazmine (SR)S F State
  • 2 King, Sarahvaughn (SO)San Jose St.
  • 3 Baynard, Timarya (JR)S F State
  • 4 Mongiovi, Missy (SR)Stanford
  • 5 Wilson, Carolyn (SO)Stanford
  • 6 Courseault, Brie (JR)Fresno Pacific
  • 7 Manibog, Danae (SO)Fresno Pacific
  • 8 Lind, Samantha (SR)San Francisco
  • Section 2 Timed Finals
  • 1 Mencarelli, Jenna (SO)California
  • 2 Chandler, Jacqueline (SR)California
  • 3 Revera, Mikayla (SO)Sacramento St
  • 4 Croft, Rebecca (SR)California
  • 5 Sauer, Karoline (SR)Nevada
  • 6 Daniel, Arianna (JR)Southern Ore
  • 7 Corrales-Nelson, Zion (JR)California
  • 8 Greene, Daryia (SO)Sacramento
  • Section 3 Timed Finals
  • 1 McCall, Eliza (SO)Nevada
  • 2 Orchard, Trey (SR)Dragila Vault
  • 3 Labrie-Smith, Hannah (SR)Stanford
  • 4 Hawkins, Latavia (JR)Academy of Art
  • 5 Von Essen, Amber (SR)Oregon Tech
  • 6 Sharp, Chloe (FR)Fresno Pacific
  • 7 Jones, Zanae (SR)Nevada
  • 8 Greenwade, Savannah (JR)Southern Ore
  • Section 4 Timed Finals
  • 1 Correa-Gonazalez, Jasmin (FR)Sacramento St
  • 2 Harris, Mahagany (FR)Sacramento
  • 3 Venerable, Mi'Shaye (SR)Stanislaus
  • 4 Currence, Natasha (JR)Hawaii
  • 5 Rhoads, Sydney (JR)Fresno Pacific
  • 6 Avila, Mia (FR)Academy of Art
  • 7 Carson, BrookeNevada
  • 8 Chappell, Claire (SR)Chico State
  • Section 5 Timed Finals
  • 1 Esparza, Hannah (FR)San Francisco
  • 2 Polk, Assata (FR)Santa Rosa
  • 3 Bailey, Savannah (FR)Chico State
  • 4 Cardenas, Faith (FR)San Francisco
  • 5 Crowley, Allison (SR)Monterey Bay
  • 6 Llamas-Cervantes, Sophia (FR)UC Santa Cruz
  • 7 Thompson, Emily (SO)Sonoma St.
  • 8 George, Lauren (FR)CCSF
  • Section 6 Timed Finals
  • 1 Aguilar, Veronica (SO)Hartnell
  • 2 McNary, Jasminie (SO)Laney
  • 3 Bryant, Jhailyn (FR)Monterey
  • 4 Marquardt, Natalie (SR)UC Santa Cruz
  • 5 Smith, Lauren (SO)Sacramento
  • 6 Vasquez, Marilyn (FR)S F State
  • 7 Ram, Calista (FR)Stanislaus
  • 8 Proiette, Sydney (SR)Chico State
  • Section 7 Timed Finals
  • 1 Massey-Blake, Jacqueline (FR)Chico State
  • 2 Bazile, Taylor (SO)Diablo Valley
  • 3 Bryant, Brianna (SO)Diablo Valley
  • 4 Hutchinson, Maiya (SO)Merritt
  • 5 Sullins, Tanesha (FR)Sacramento
  • 6 Snyder, Emma (FR)S J Delta
  • 7 Armstrong, Cheianne (JR)Humboldt State
  • 8 McCreary, Savannah (SO)Monterey
  • Section 8 Timed Finals
  • 1 McBee, Srna (SO)Monterey
  • 2 Flores, Jaimie (SO)Santa Rosa
  • 3 Brooks, Maya (FR)Merritt
  • 4 Jones, Iyahna (FR)Feather River
  • 5 Izzo, Rowan (FR)CCSF
  • 6 Trosclair, Elajah (SO)Monterey Bay
  • 7 Stavolone, Bailey (FR)S J Delta
  • 8 Wortham, Nizhoni (FR)Feather River
  • Section 9 Timed Finals
  • 1 Glasper, Zion (SO)Laney
  • 2 Archer, Daja (SO)Laney
  • 3 Adey, Natalie (JR)UC Santa Cruz
  • 4 Bandalan, Vanessa (SO)Holy Names
  • 5 Jimenez, Crisol (SR)Holy Names
  • 6 Bergor, Katie (FR)Redwoods
  • 7 Heisleman, Julia (FR)Sierra
  • 8 Lawson, Lela (FR)S J Delta
  • Section 10 Timed Finals
  • 1 Lee, Hannah (FR)De Anza
  • 2 Gonzalez, Angelique (FR)N D de Namur
  • 3 Haussler, Tarney (JR)Humboldt State
  • 4 Romano, Patricia (JR)N D de Namur
  • 5 Cunha, Arianna (SR)N D de Namur
  • 6 Moore, Jazmine (JR)N D de Namur
  • 7 Goodwin, Cleopatra (FR)De Anza
Back