Region 192 @ Clio
5/17/2019
5/17/2019

  • Boys 4x100 Meter Relay
  • Plc AffiliationFinalsPoints
  • Section 1
  • 1 North Branch 'A'46.072
  • 1) Boyne, Josh 2) Coy, Christian
  • 3) Kleinknecht, Kyle 4) Mauk, Jordan
  • 2 Imlay City 'A'47.041
  • 1) Liu, Raymond 2) Roulo, James
  • 3) Dimmick, Alex 4) Bertram, Riley
  • 3 St. Clair 'A'47.46
  • 1) Hall, Alex 2) Hack, Spencer
  • 3) Schweihofer, Avery 4) Mahn, Ethan
  • 4 Richmond 'A'47.78
  • 1) Montanari, Noah 2) Schorman, Zachary
  • 3) Bastian, Tanner 4) Gramzow, Chris
  • 5 Flint Kearsley 'A'47.85
  • 1) Cohoon, Ashtyn 2) Molina, Jessie
  • 3) Kuta, Aiden 4) Drinkwine, Nick
  • 6 Armada 'A'49.55
  • 1) Burns, Ben 2) Ream, Logan
  • 3) Hirchberger, Michael 4) Keller, Cameron
  • Section 2
  • 1 Algonac 'A'44.5510
  • 1) Babin, Noah 2) Bartolomucci, Brad
  • 3) Catenacci, Andrew 4) Rietzloff, Austin
  • 2 Yale 'A'45.128
  • 1) Stone, Tyler 2) Rivera, Austen
  • 3) Salski, Caden 4) Jonseck, Jacob
  • 3 Croswell-Lexington 'A'45.236
  • 1) Lerma, Issac 2) Francis, Aiden
  • 3) Peyerk, Ethan 4) Fenner, Joona
  • 4 Frankenmuth 'A'45.415
  • 1) Stephens, Ian 2) Kotch, Shiloh
  • 3) Somerville, Tyler 4) Yagiela, Alec
  • 5 Clio 'A'45.504
  • 1) Lozano, Nic 2) Ziobro, Joey
  • 3) Nobach, Joe 4) Lamb, Alec
  • 6 Birch Run 'A'45.713
  • 1) Hutchinson, KJ 2) Headden, Caleb
  • 3) Naragon, Trent 4) Rodriguez, Jacoby
  • 7 Marysville 'A'50.02
  • 1) Snyder, McNeil 2) Delor, Jakob
  • 3) Holaway, Jonathon 4) Delor, Hunter
  • Plc AffiliationFinalsHeatPoints
  • Finals
  • 1 Algonac 'A'44.55210
  • 1) Babin, Noah 2) Bartolomucci, Brad
  • 3) Catenacci, Andrew 4) Rietzloff, Austin
  • 2 Yale 'A'45.1228
  • 1) Stone, Tyler 2) Rivera, Austen
  • 3) Salski, Caden 4) Jonseck, Jacob
  • 3 Croswell-Lexington 'A'45.2326
  • 1) Lerma, Issac 2) Francis, Aiden
  • 3) Peyerk, Ethan 4) Fenner, Joona
  • 4 Frankenmuth 'A'45.4125
  • 1) Stephens, Ian 2) Kotch, Shiloh
  • 3) Somerville, Tyler 4) Yagiela, Alec
  • 5 Clio 'A'45.5024
  • 1) Lozano, Nic 2) Ziobro, Joey
  • 3) Nobach, Joe 4) Lamb, Alec
  • 6 Birch Run 'A'45.7123
  • 1) Hutchinson, KJ 2) Headden, Caleb
  • 3) Naragon, Trent 4) Rodriguez, Jacoby
  • 7 North Branch 'A'46.0712
  • 1) Boyne, Josh 2) Coy, Christian
  • 3) Kleinknecht, Kyle 4) Mauk, Jordan
  • 8 Imlay City 'A'47.0411
  • 1) Liu, Raymond 2) Roulo, James
  • 3) Dimmick, Alex 4) Bertram, Riley
  • 9 St. Clair 'A'47.461
  • 1) Hall, Alex 2) Hack, Spencer
  • 3) Schweihofer, Avery 4) Mahn, Ethan
  • 10 Richmond 'A'47.781
  • 1) Montanari, Noah 2) Schorman, Zachary
  • 3) Bastian, Tanner 4) Gramzow, Chris
  • 11 Flint Kearsley 'A'47.851
  • 1) Cohoon, Ashtyn 2) Molina, Jessie
  • 3) Kuta, Aiden 4) Drinkwine, Nick
  • 12 Armada 'A'49.551
  • 1) Burns, Ben 2) Ream, Logan
  • 3) Hirchberger, Michael 4) Keller, Cameron
  • 13 Marysville 'A'50.022
  • 1) Snyder, McNeil 2) Delor, Jakob
  • 3) Holaway, Jonathon 4) Delor, Hunter
  • Men - Team Rankings - 8 Events Scored
  • 1)Yale (49.50) 2)Croswell-Lexington (32)
  • 2)Frankenmuth (32) 4)St. Clair (30)
  • 5)Algonac (26) 6)Bridgeport (25)
  • 7)Armada (24) 8)Marysville (19)
  • 8)Clio (19) 10)Birch Run (17.50)
  • 11)Flint Kearsley (16) 12)North Branch (11)
  • 13)Imlay City (8) 14)Richmond (3)
Back