Meet Program
Twilight Classic - 5/10/2019
Meet Program

  • Boys 200 Meter Dash
  • Pos NameAffiliation
  • Section 1 Timed Finals
  • 4 Durst, SebastianS-Dryden
  • 5 Hiler, CamS-Burton-Bendl
  • Section 2 Timed Finals
  • 1 Bowen, PresleyS-Potterville
  • 2 Lipsey, JamalM-Bridgeport
  • 3 Ligon, TrentS-Almont
  • 4 Gill, MitchellS-Dryden
  • 5 Thompson, ParkerM-Remus Chippe
  • 6 O'Brien, EmariM-Harper Woods
  • 7 Crumm, NoahS-Unionville-S
  • 8 Bennett, Oleksandr (Sascha)M-Flint Powers
  • Section 3 Timed Finals
  • 1 Reynolds, ZachS-Potterville
  • 2 Dimmick, AlexM-Imlay City
  • 3 Deming, EthanS-Shepherd
  • 4 Medlock, JaymnM-St. Johns
  • 5 Gola, JoeyS-Unionville-S
  • 6 Lawens, AlexM-Remus Chippe
  • 7 Fullerton, AveryS-Caro
  • 8 Kurth, LoganS-Whitmore Lak
  • Section 4 Timed Finals
  • 1 Bryant, MaxM-Remus Chippe
  • 2 Heron, AndrewM-Lake Fenton
  • 3 Gibson, LukeM-Linden
  • 4 Henning, ColeS-Whitmore Lak
  • 5 Miller, BrodrickM-St. Johns
  • 6 Abby, BarackL-Saginaw
  • 7 Daniels, LeonM-Harper Woods
  • 8 Wilcox, DominicS-Shepherd
  • Section 5 Timed Finals
  • 1 Stanke, ChaseM-Linden
  • 2 Jewell, DevenS-Reese
  • 3 Elbers, MarcelS-Reese
  • 4 Genwright II, BrandonM-Bridgeport
  • 5 Waters, JalenM-Owosso
  • 6 Williams, DwightL-Flushing
  • 7 McCombs, MakhiL-Flushing
  • 8 Clark, DanielL-Sterling Hei
  • Section 6 Timed Finals
  • 1 Wiesman, DamonM-Linden
  • 2 Herriman, GageL-Davison
  • 3 Helfer, SethS-Almont
  • 4 McLean, MiguelS-Internationa
  • 5 Redds, ChrisS-Internationa
  • 6 Avery, GabrielM-Flint Powers
  • 7 McDaniel, BrandonL-Flushing
  • 8 Coulter, JadenL-Flint Carman
  • Section 7 Timed Finals
  • 1 Blaha, HunterM-Owosso
  • 2 Coon, ZachM-Lake Fenton
  • 3 Mallett, JesseL-Davison
  • 4 Sadler, MaleekL-Flint Southw
  • 5 Deleon, De'AndreL-Flint Southw
  • 6 Gay, KennethM-Harper Woods
  • 7 Getaw, MarioL-Utica Eisenh
  • 8 Brown, StephenL-Grand Blanc
  • Section 8 Timed Finals
  • 1 Bertram, RileyM-Imlay City
  • 2 Wingfield, NickL-Sterling Hei
  • 3 Hilbert, KenonateL-Flint Southw
  • 4 Miles, ArricL-Sterling Hei
  • 5 Coleman, ChrisL-Flint Carman
  • 6 Jamerson, MichaelL-Davison
  • 7 Severn, KyleS-Caro
  • 8 Kendall, DamondS-Internationa
  • Section 9 Timed Finals
  • 1 Shumate, TonyL-Sterling Hei
  • 2 Broussard, QuinL-Grand Blanc
  • 3 Barron, TrentL-Flint Carman
  • 4 Martin, TonyL-Saginaw
  • 5 Oyster, CalebL-Utica Eisenh
  • 6 Muex, TerrenceL-Flint Carman
  • 7 Hollins, DasonS-Hamady
  • 8 Davis, TreS-Hamady
Back