- Boys 4x200 Meter Relay B HS - B
- Meet:R1:33.782014Freeman, Freeman
- Weier, Preheim, Paulson, Schmidt
Plc AffiliationFinalsHeat- Finals
- 1Philip HS1:33.34R4
- 1) Kinsley, Dalton 2) West, Cooper
- 3) Snook, Garrett 4) Thorn, Deontae
- 2Chester Area HS1:33.944
- 1) Tammen, Mikael 2) Greenhoff, Riley
- 3) Ewoldt, Haden 4) Larson, Cade
- 3Colman-Egan HS1:34.594
- 1) Groos, Bodee 2) Kriech, Cole
- 3) Groos, Kade 4) Voelker, Riley
- 4Sully Buttes HS1:35.393
- 1) Hill, Brady 2) Weinheimer, MacKenzie
- 3) Gilliland, Phillip 4) Nelson, Cody
- 5Potter County HS1:35.434
- 1) Storer, Tanner 2) Silva, Andrew
- 3) Simon, Dawson 4) Heien, Tim
- 6Herreid/Selby Area HS1:35.584
- 1) Goehring, Karsten 2) Randall, Clayton
- 3) Mayer, Dawson 4) Schaefbauer, Logan
- 7Langford Area HS1:36.494
- 1) Gibbs, Harley 2) Gibbs, Lincoln
- 3) Romand, Erwyn 4) Olson, Chance
- 8Canistota HS1:36.552
- 1) White Lance, Jacob 2) Jolley, Scott
- 3) Jolley, Shay 4) Nielsen, Jerad
- 9Freeman HS1:36.603
- 1) Bodewitz, DAlton 2) Schmidt, Braxton
- 3) Pravecek, Dausyn 4) Harberts, Charles
- 10Lyman HS1:36.984
- 1) Mohr-Eymer, Conrad 2) Mohr-Eymer, Corwin
- 3) Milton, Phyzon 4) Cropsey, Korder
- 11Bison HS1:37.103
- 1) Buer, Cole 2) McKinstry, Josh
- 3) Prelle, Jace 4) Buer, Cody
- 12Corsica/Stickney HS1:37.724
- 1) Van Roekel, Eli 2) Johnson, Hunter
- 3) Plamp, Bryce 4) Menning, Clayton
- 13Viborg/Hurley HS1:38.132
- 1) Kropuenske, Walker 2) Hansen, Logan
- 3) Sherman, Brodee 4) Doorn, Ryan
- 14James Valley Chr HS1:38.163
- 1) Zuccaro, Zane 2) Hasart, Eric
- 3) Wager, Ryan 4) Wager, Tim
- 15Gregory HS1:39.103
- 1) Vesrkna, Joseph 2) Vomacka, Robert
- 3) Vosika, Triv 4) VanDerWerff, Jayd
- 16Castlewood HS1:39.133
- 1) DeKam, Caleb 2) Wiersma, Noah
- 3) Tvedt, Kyler 4) Kerkvliet, Shelby
- 17Oldham-Ramona/Rutland HS1:39.522
- 1) Wolf, Riston 2) Brown, Jamus
- 3) Hoekman, Jeremiah 4) Hegdahl, Jacob
- 18Wolsey-Wessington HS1:41.003
- 1) Hamilton, Mark 2) Kemnitz, Austin
- 3) Williams, Lynden 4) Mehling, Carter
- 19Wessington Springs HS1:41.022
- 1) Brunsen, Trinity 2) Swenson, Sawyer
- 3) Witte, John 4) Ochsner, Landon
- 20Menno HS1:41.042
- 1) Diede, Jackson 2) Schultz, Spencer
- 3) Munkvold, Kyle 4) Bierle, Brody
- 21Hills Beaver Creek MN HS1:41.421
- 1) Bass, Trenton 2) Burgers, Jed
- 3) Fuerstenberg, Dean 4) Bork, Hunter
- 22Woonsocket/Sanborn Ctrl H1:41.801
- 1) Feistner, Logun 2) Wormstadt, Alex
- 3) Weber, Trey 4) Schlicht, Spens
- 23Elkton-Lake Benton HS1:42.522
- 1) Sopko, Devin 2) Bressler, Carter
- 3) Nielsen, Hunter 4) DeRuyter, Cole
- 24Sunshine Bible Academy1:43.511
- 1) Lopez, Joseph 2) Anderson, Willie
- 3) Hass, Chris 4) VanHeuvelen, Chris
- 25Avon HS1:43.991
- 1) Duncan, Wyatt 2) Frank, Weston
- 3) Schuurmans, Jim 4) DeJong, Levi
- 26Tripp-Delmont/Armour HS1:44.491
- 1) Paravan, Pascal 2) Wilson, Andrew
- 3) Wentz, Hunter 4) Keller, Blaze
- 27Estelline HS1:44.872
- 1) Sonnenburg, Jack 2) Hausman, Marcis
- 3) Loomis, Zach 4) Hausman, Maxx
- 28Newell HS1:45.571
- 1) Kjellson, Brock 2) Moore, Joe
- 3) Burtzlaff, Payton 4) Jackson, Joe
- 29Hitchcock-Tulare HS1:46.741
- 1) Hamilton, Grant 2) Martin, Clay
- 3) Anderson, Anthony 4) Hofer, Ty
- --Gayville-Volin HSDQ2
- 1) McKee, Taven 2) Anderson, Zach
- 3) Rickford, Cade 4) Rickford, Colbey
- --Hanson HSDQ3
- 1) Wenande, Aaron 2) Kayser, Wyatt
- 3) Haiar, Payden 4) Kayser, Matt
Back