Timing / Results by www.FinishTiming.com
French Field House

  • Boys 4x200 Meter Relay
  • PlcAffiliationFinalsHeat
  • Finals
  • 1 Dunbar 'U'1:33.841
  • 1) Willis, Terryon 2) Harrison, Rion
  • 3) Henson, Daniel 4) Bell, Brian
  • 2 Pickerington North 'A'1:34.281
  • 3 Wayne 'A'1:35.081
  • 4 Thomas Worthington 'A'1:36.101
  • 1) Wells, Jalen 2) Boeham, Akwasi
  • 3) Featherstone, Garrett 4) Wood, Michael
  • 5 Lima Senior 'A'1:37.303
  • 1) Walker, Jaden 2) Hogue, Deshawn
  • 3) Watson, Shyhiem 4) Mays, Bryan
  • 6 St. Charles 'B'1:37.412
  • 7 Elder 'A'1:37.643
  • 1) Ruwan, Tj 2) Kraemer, Brady
  • 3) Ratterman, Joe 4) Pitchford, Austin
  • 8 Lakewood-Hebron 'A'1:38.114
  • 1) Briggs, Chris 2) Mack, Levi
  • 3) Mcalpine, Chandler 4) Gullick, Andrew
  • 9 Heath 'A'1:38.174
  • 1) Beistel, Donnie 2) Lines, Josh
  • 3) Rencher, Carlos 4) Stinson, Freddie
  • 10 Cuyahoga Valley Christian1:38.312
  • 1) Mosher, Derek 2) Mohnasky, Michael
  • 3) Harris, Bj 4) Carroscia, Evan
  • 11 Indy T.O.S. 'A'1:38.594
  • 1) Kuipers, Ronsaiah 2) Jones, Kevon
  • 3) Parker, Kavon 4) Harrison, Cjai
  • 12 Franklin Heights 'A'1:38.652
  • 1) Boyd, Rekwon 2) Few, Micah
  • 3) Ibrahim, Omar 4) Kittenger, Mitch
  • 13 St. Charles 'A'1:38.762
  • 14 Waynesfield-Goshen 'A'1:38.813
  • 1) Fridley, Daniel 2) Hall, Luke
  • 3) Lament, Drew 4) Whitaker, Connor
  • 15 SE United 'A'1:38.883
  • 16 Marysville 'A'1:39.441
  • 1) Ramirez, Jesse 2) Lyons, Chris
  • 3) Shreve, Bryant 4) Williams, Nick
  • 17 Upper Arlington 'A'1:39.514
  • 1) Carmell, Coleson 2) Avgerinos, Emmanuel
  • 3) Matthews, Christian 4) Blazek, Nicholas
  • 18 Gahanna Lincoln 'A'1:40.117
  • 1) Burns, Jordan 2) Chatman, Terry
  • 3) Russell, Nate 4) White, Theo
  • 19 Ponitz 'A'1:40.415
  • 20 Chaminade Julienne 'A'1:40.595
  • 1) Renner, Isaac 2) Horton, Braxton
  • 3) Pegues, Kindel 4) McKinney, Kyle
  • 21 Watkins Memorial 'A'1:40.842
  • 22 Dunbar 'L'1:40.851
  • 23 Newark Catholic 'A'1:41.314
  • 1) Lally, Kevin 2) Meek, Chris
  • 3) Whitaker, Riely 4) Wing, Anthony
  • 24 Thomas Worthington 'B'1:41.346
  • 1) Oteng, Atakorah 2) Fenker, Ben
  • 3) Fomby, Louis 4) Frank, Stephen
  • 25 Ponitz 'B'1:41.396
  • 26 Reynoldsburg 'A'1:41.502
  • 1) Kamara, El Hadj-kaly 2) Gooden, Mark
  • 3) Mitchell, Shandon 4) Pryor, Jordan
  • 27 Olentangy Orange 'A'1:41.513
  • 1) Leskovich, Jp 2) Keels, Andre
  • 3) Simon, Brandon 4) Roush, Nate
  • 28 Lancaster 'A'1:41.583
  • 1) Zenoby, Barkley 2) Lane, Rylee
  • 3) Shaw, Phelan 4) Edwards, Ryan
  • 29 Licking Valley 'A'1:41.847
  • 1) Fleisher, Wyatt 2) Ketter, Cody
  • 3) Mckee, Mitchel 4) Nethers, Carson
  • 30 Indian Lake 'A'1:44.435
  • 1) Davidson, Joey 2) Kimbler, Mike
  • 3) Merritt, Cole 4) Thompson, Don Paul
  • 31 Watkins Memorial 'B'1:44.664
  • 32 Franklin Heights 'B'1:45.185
  • 1) Chhim, Pearak 2) Dang, Derek
  • 3) Ibrahim, Abdul 4) Blackwell, Decarlo
  • 33 St. Xavier 'A'1:45.285
  • 34 Granville 'A'1:47.006
  • 35 Lancaster 'B'1:47.326
  • 1) Sark, Tyler 2) Cox, Austin
  • 3) Dickerson, Deakin 4) Likens, Tony
  • 36 Horizon Science Academy-C1:47.487
  • 1) Aguado, Karim 2) Dunn, Jamiere
  • 3) Hindi, Mawlid 4) Oppong, Kuwasi
  • 37 Kenton Ridge 'A'1:48.387
  • 1) Wilson, Derek 2) Ferguson, Zack
  • 3) Care, Austin 4) Holbrook, Ethan
  • 38 Wayne 'B'1:50.136
Back