Timing/Results by www.FinishTiming.com
Stile Field House - Univ. of Akron, OH

  • Boys 4x200 Meter Relay Div I
  • RecordFlagTime/MarkDate 
  • HS FH:F1:28.123/18/2006Cle. Glenville, Cle. Glenville
  •  K JEFFERSON, R Small, D Barber, D Jones
  • State Meet:%1:28.123/18/2006Cle. Glenville, Cle. Glenville
  •  K JEFFERSON, R Small, D Barber, D Jones
  • PlcAffiliationSeedFinalsHeatPoints
  • Finals
  • 1 Pickerington North1:31.831:29.75310
  • 1) Bonner, Ronald 11 2) Browder, Trey 12
  • 3) Gray, Nick 11 4) Ragland, Dairius 11
  • 2 Glenville1:28.961:30.5938
  • 1) Lattimore, Marshon 12 2) Jackson, Falonte 12
  • 3) Hickman, Darrien 12 4) Anderson, Davon 12
  • 3 Thurgood Marshall1:32.751:30.7026
  • 1) Boyd, Djuan 12 2) Copeland, Vayante 12
  • 3) Player, Andre 12 4) Taylor, Damarius 11
  • 4 Mason1:32.921:30.9625
  • 1) Elliott, Cameron 12 2) Lewis, Chris 11
  • 3) Maity, Amit 11 4) Pearson, Nick 10
  • 5 Berea-Midpark High School1:31.621:31.1234
  • 1) Samol, Caleb 11 2) Myers, Anfernee 12
  • 3) Harris, Justin 11 4) Neumann, Chris 10
  • 6 Whitmer1:33.291:32.4213
  • 1) Miller, Tylor 11 2) Bell, Jamal 11
  • 3) Kubicki, Mitchell 10 4) Miles, Alex 10
  • 7 John Adams1:33.571:32.5112
  • 1) Smith, Myron 12 2) Thomas, Reggie 12
  • 3) Hundley, Julian 12 4) Leverette, Jorda 11
  • 8 Cleveland Heights1:32.141:32.6131
  • 1) Butler, Jaylond 11 2) Davis, Tyshaun 12
  • 3) Walker, Robert 12 4) Powell, Deanti 12
  • 9 Strongsville1:33.131:32.851
  • 1) Floyd, Richard 11 2) Wynn, Jessie 12
  • 3) Vulic, Ryker 12 4) Puzzitiello, Regan 10
  • 10 St. Charles1:33.301:32.851
  • 1) Babatunde, Najeem 12 2) Bryan, Emmit 11
  • 3) Culhane, Casey 10 4) Francis, Quentin 11
  • 11 Hilliard Bradley1:32.561:33.142
  • 1) Tepe, Daniel 12 2) Hanson, Ross 12
  • 3) Johnson, Matt 12 4) Horn, Tommy 12
  • 12 Solon1:32.941:33.402
  • 1) Hamilton, Antwain 12 2) Crenshaw, Kollyn 12
  • 3) Suggs, Rodney 10 4) Stewart, Terrence 11
  • 13 Warren G Harding1:33.861:33.481
  • 1) Murry, Keemari 10 2) Boomer, Marcus 12
  • 3) Cole, Tra'cey 11 4) Brathwaite, Don'tay 10
  • 14 Wayne1:34.101:33.651
  • 1) Roberts, Damon 10 2) Morgan, DeAnthony 12
  • 3) Johnson, Alonzo 11 4) Walton, Louis 10
  • -- Euclid1:32.93DNF2
  • 1) Tillman, Brian 10 2) Kellom, Maximillan 12
  • 3) Lee, Brian 12 4) Banks, Andre 12
  • -- Nordonia1:30.85DQ3
  • 1) Mabin, Dylan 11 2) Truett, Brandon 12
  • 3) Ward, Denzel 11 4) Wilson, Brandon 11
  • Men - Div I - Team Rankings - 16 Events Scored
  • 1)St. Edward (49) 2)Pickerington North (36)
  • 3)Wayne (34) 4)Hilliard Davidson (27)
  • 5)Mason (25) 6)Centerville (24)
  • 6)Solon (24) 8)Granville (21)
  • 9)Sylvania Southview (20) 10)Hudson (19)
  • 11)Glenville (18) 11)Austintown Fitch (18)
  • 13)Berea-Midpark High School (17) 13)Lancaster (17)
  • 15)Thurgood Marshall (16) 16)Dublin Jerome (15)
  • 17)St. Xavier (14) 18)Westerville Central (12)
  • 18)Watkins Memorial (12) 20)Newark (10)
  • 20)Mentor (10) 20)Licking Heights (10)
  • 23)Massillon-Perry (9) 24)Fremont Ross (8)
  • 24)Westerville North (8) 24)Shaker Heights (8)
  • 24)Thomas Worthington (8) 28)Whitmer (7.50)
  • 29)Northmont (7) 29)Amherst Steele (7)
  • 29)West Geauga (7) 32)Firestone (6)
  • 32)Bowling Green High School (6) 32)Euclid (6)
  • 32)Hamilton Township (6) 36)Walsh Jesuit (5)
  • 36)Medina (5) 36)Madison Comprehensive (5)
  • 39)Kettering Fairmont (4.50) 40)Hilliard Bradley (4)
  • 40)Avon Lake (4) 40)Dublin Coffman (4)
  • 43)Bedford (3) 43)Strongsville (3)
  • 43)Perrysburg High School (3) 43)Troy (3)
  • 43)Boardman (3) 43)St. Charles (3)
  • 43)Olentangy Liberty (3) 43)John F Kennedy-Cleveland (3)
  • 43)Canal Winchester (3) 43)Warren G Harding (3)
  • 53)Nordonia (2) 53)Big Walnut (2)
  • 53)John Adams (2) 53)Twinsburg (2)
  • 53)Howland (2) 53)Dublin Scioto (2)
  • 53)Elder (2) 53)Brunswick (2)
  • 61)St. John's Jesuit (1) 61)Wadsworth (1)
  • 61)Pickerington Central (1) 61)Olmsted Falls (1)
  • 61)Cleveland Heights (1) 
Back