Meet Program
Mike Fanelli Track Classic - 3/28/2019 to 3/30/2019
At: Chabot College

  • Women 10000 Meter Run
  •  Thursday 3/28/2019 - 6:55 PM
  • RecordTime/MarkDate 
  • Meet:33:16.112011Magdalena Lewy-Boulet, Saucony
  • Pos NameAffiliation
  • Section 1 Timed Finals
  • 1 Hutton, BrittniRun Your P B
  • 2 Verdon, CarrieBoulder Track
  • 3 Lee, KirstenMile2Marathon
  • 4 Bruce, Kelsey (SR)Dallas Baptist
  • 5 Pearce, WeslieCal Coast Tr
  • 6 Brysting, Josephine (SR)San Francisco
  • 7 McLaughlin, ErinUnattached
  • 8 Dala, Seselia (JR)Texas Tech
  • 9 Innis, Brittany (SR)Stephen F. A
  • 10 Massic, Lauryn (SO)Nevada
  • 11 Frentheway, Aubrey (FR)BYU
  • 12 Dobbs, Hiley (SO)Nevada
  • 13 Gibson, Kaila (JR)Portland State
  • 14 Nicholson, Sarah (JR)Northwestern
  • 15 Tomasula-Martin, Lily (FR)Colorado St.
  • 16 Mate, Anna (FR)Cal Baptist
  • 17 Okeago, Janet (SR)Washington St
  • 18 Morrin, Rachel (FR)BYU
  • 19 Wood, Sophie (JR)Lamar
  • 20 Iznerowicz, Karolina (FR)Cal Baptist
  • 21 Lund, Britney (SO)BYU
  • 22 Erickson, Amanda (SO)BYU
  • 23 Heckers, Jax (SO)San Marcos
  • 24 Newton, Emma (SR)Tulane
  • Section 2 Timed Finals
  • 1 Mitsos, Janna (2)Unattached
  • 2 Dobry, Marissa (JR)California
  • 3 Fisher, Claire (SO)East Bay
  • 4 McGrath, Allison (SO)Illinois
  • 5 Whiteoak, Katy (SO)Lamar
  • 6 Sondag, Ashley (SR)Idaho State
  • 7 Fernandez, Lorraine (SR)Cal Poly Pomona
  • 8 Lewis, Leah (JR)Dallas Baptist
  • 9 Larson, Elise (SR)Azusa Pacific
  • 10 Landa, Mackenzie (SR)Azusa Pacific
  • 11 Reynolds, Michaela (SR)Colorado Mines
  • 12 Obermeyer, Noelani (SO)Santa Clara
  • 13 McClish, Shannon (JR)UC Santa Cru
  • 14 Reed, Cindy (JR)Oregon Tech
  • 15 Freyhof, Erika (SO)Nebraska
  • 16 Ripple, Monica (SR)Gonzaga
  • 17 Galvez, Sophia (JR)Western Wash
  • 18 Swangler, Talia (JR)Chico State
  • 19 Chevreuil, Lucie (JR)Chico State
  • 20 Pulliam, Micaela (JR)Biola
  • 21 Cossentine, Bailey (JR)William Jessup
  • 22 White-Dold, Brittany (JR)St. Mary (Kan)
  • 23 Burroughs, Riley (SR)Alaska Anchorage
  • 24 McDonough, Carrie (FR)Unattached
  • Section 3 Timed Finals
  • 1 Semone, Lucie (SO)Santa Clara
  • 2 Weedn, Katie (SO)Idaho State
  • 3 Burns, Jalen (SO)Chico State
  • 4 Melville, Tracy (JR)Western Wash
  • 5 Mulay, Molly (JR)Chico State
  • 6 Rios, Melissa (SR)Northwest Chr
  • 7 Pear, Amelia (JR)Sacramento St
  • 8 Armstrong, Emma (JR)Sacramento St
  • 9 Thompson, Kaylee (FR)Humboldt State
  • 10 Gannon, Grace (SO)Alaska Anchorage
  • 11 Stinger, Desi (JR)Washington St
  • 12 Mans, Celie (SO)Idaho
  • 13 Stein, Elle (SO)Seattle U.
  • 14 Mulvey, Jade (JR)Utah
  • 15 Widman, Faith (FR)Oregon Tech
  • 16 Vaughn, Natalie (SR)Monterey Bay
  • 17 Coscia, Kimberly (SR)Alaska Anchorage
  • 18 Allred, Hannah (SR)Utah
  • 19 Morgan, Hope (SO)Chico State
  • 20 McNerney, Sedona (JR)Seattle Pacific
  • 21 Arevalo, Victoria (SR)Fresno Pacific
  • 22 Martinez, Stephanie (JR)S F State
  • 23 Brecto, Hope (SO)Humboldt State
  • 24 Ryan, Hannah (FR)CCSF
Back