Meet Program
Mike Fanelli Track Classic - 3/28/2019 to 3/30/2019
At: Chabot College

  • Women 800 Meter Run
  • RecordTime/MarkDate 
  • Meet:2:09.453/31/2018Tracee van der Wyk, Unattached
  • Pos NameAffiliation
  • Section 1 Timed Finals
  • 1 Mussatto, Alana (SR)Simon Fraser
  • 2 Smith, Jessica (SR)Unattached
  • 3 Woods, Olivia (SR)Western Oregon
  • 4 McCormick, Danielle (SR)Alaska Anchorage
  • 5 Henderson, Sadi (SR)San Francisco
  • 6 Faust, Caitie (SR)Unattached
  • 7 Martinez, ItzelMx Internati
  • 8 Steele, Krista (SR)South Dakota
  • 9 Dodd, Sophie (SR)Simon Fraser
  • Section 2 Timed Finals
  • 1 Ulrichova, Alena (SR)San Francisco
  • 2 Covey, Oksana (SO)South Dakota
  • 4 Mann, Karina (SR)Colorado
  • 5 Berkson, MaddyPDC
  • 6 Mejia, CarmenPDC
  • 7 Nock, Paige (SR)Simon Fraser
  • 8 Griffiths, Nicole (JR)Utah
  • 9 Friedman, Mari (FR)Oregon State
  • Section 3 Timed Finals
  • 1 Sanchez, Jessica MMx Internati
  • 2 Estrada, Liliana MMx Internati
  • 3 Frolek, Peyton (SO)North Dakota
  • 4 Garcia, Clarissa (SO)San Marcos
  • 5 Wassum, Sadie (SR)Utah
  • 6 Victor, Grace (SR)Washington St
  • 7 Ledsham, Rebecca (SO)Oregon State
  • 8 Walker, Akia (JR)Stanislaus
  • 9 Chessin, Erin (SR)Humboldt State
  • Section 4 Timed Finals
  • 1 Saltz, Linnea (JR)Southern Utah
  • 2 Stahr, Emma (SR)San Francisco
  • 3 Conde, AriellyCal Coast Tr
  • 4 Cvancara, Ruth (SO)Alaska Anchorage
  • 5 Perez, Savanna (JR)San Jose St.
  • 6 Neyman, McKenna (SO)BYU
  • 7 Martinez, ItzelUnattached
  • 8 Bostrom, Katie (SR)North Dakota
  • 9 Willems, Elena (FR)Washington St
  • Section 5 Timed Finals
  • 1 Bye, Katie (JR)North Dakota
  • 2 Enriquez, Bibiana (JR)S F State
  • 3 Menegatti, MaLeigha (FR)Boise State
  • 4 Kaarour, Hasna (JR)Academy of Art
  • 5 Brown, Ashley (SR)Academy of Art
  • 6 McCabe, Grace (FR)Iowa
  • 7 Moore, CourtneyHoka Aggie
  • 8 Rubio, Siobhan (JR)Seattle U.
  • 9 Duquette, Brittney (JR)East Bay
  • Section 6 Timed Finals
  • 1 Moodry, Kelly (FR)Boise State
  • 2 Setzer, Tristan (JR)Hawaii
  • 3 Akers, Mikayla (SO)San Jose St.
  • 4 Chilton, Emily (SO)Simon Fraser
  • 5 Kaufman, Krystal (FR)Seattle Pacific
  • 6 Bryant, Bianca (SR)S F State
  • 7 Sarahi, LilianaUnattached
  • 8 Shields-Brown, Mairin (SO)Simon Fraser
  • 9 Friesen, Ellie (FR)South Dakota
  • Section 7 Timed Finals
  • 1 Jeschke, Yvonne (SR)Alaska Anchorage
  • 2 Burke, Grayson (JR)Western Oregon
  • 3 Rogers, Shelby (FR)Biola
  • 4 McDonough, Marina (JR)San Marcos
  • 5 Dimick, Sharlie (SR)Southern Utah
  • 6 Roxby, Megan (FR)Simon Fraser
  • 7 Garcia, Sabrina (JR)Stanislaus
  • 8 Postma, Ellie (FR)Seattle U.
  • 9 Perez, Tatum (JR)Fresno Pacific
  • Section 8 Timed Finals
  • 1 Girard, Danielle (SR)Hawaii
  • 2 Cushing-murray, Jessica (SR)Hawaii
  • 3 Nabholz, Janie (SO)Santa Clara
  • 4 Valgardson, Erin (FR)North Dakota
  • 5 McCarthy, Emma (FR)St. Mary's (Ca)
  • 6 Marquardt, Natalie (SR)UC Santa Cru
  • 7 Sanchez, JessicaUnattached
  • 8 Jacklich, Kayla (FR)Stanislaus
  • 9 Jamboretz, Katherine (SR)Impala Racing
  • Section 9 Timed Finals
  • 1 Stacy, Siena (FR)Biola
  • 2 Earle-Rouse, Ellie (SO)Humboldt State
  • 3 Koger, Aundrea (JR)Western Wash
  • 4 Aniteye, Vanessa (SR)Alaska Anchorage
  • 5 Elliott, McKenzie (FR)Biola
  • 6 Alexander, London (FR)S F State
  • 7 Natividad, Kaitlyn (SO)Biola
  • 8 Cano, Elena (SR)Alaska Anchorage
  • 9 Moon, Emily (SR)Northwest Chr
  • Section 10 Timed Finals
  • 1 Jackson, Khiely (JR)Santa Clara
  • 2 Bolwarinwa, Titilola (SO)Santa Clara
  • 3 Burbank, Ellen (FR)St. Mary's (Ca)
  • 4 Ruelas, Monica (SO)Hartnell
  • 5 Hawley, Katie (FR)Chico State
  • 6 Howell, Shannon (FR)Biola
  • 7 Mason, Mackenna (SO)Biola
  • 8 Covington, Hannah (FR)Santa Clara
  • 9 Sheets, Mia (FR)Dominican
  • Section 11 Timed Finals
  • 1 Bailey-Lustyan, Taylor (FR)Chico State
  • 2 Hill, Olivia (FR)Hawaii
  • 3 Towne, TaylorSonoma St.
  • 4 Hutchinson, Maiya (SO)Merritt
  • 5 Guerrero, Brianna (JR)Fresno Pacific
  • 6 Bowman, Alison (JR)Hawaii
  • 7 McCullough, Bevin (SR)Santa Clara
  • 8 Delgado, Sarah (FR)San Jose St.
  • 9 Dietrich, Delani (FR)Oregon Tech
  • Section 12 Timed Finals
  • 1 Baron, Alex (JR)Monterey Bay
  • 2 Morris, Sophia (FR)Santa Clara
  • 3 Hall, Grace (JR)Humboldt State
  • 4 Hernandez, Elizabeth (JR)Monterey Bay
  • 5 Kennedy, Miranda (JR)Fresno Pacific
  • 6 Nkadi, Ava (FR)St. Mary's (Ca)
  • 7 Caver, Briaunna (SR)Academy of Art
  • 8 Miguel, Alexis (JR)Unattached
  • 9 Adey, Natalie (JR)UC Santa Cru
  • Section 13 Timed Finals
  • 1 Atlas, Tylantiss (SO)Alaska Anchorage
  • 2 Overton, Maria (SO)Redwoods
  • 3 Jones, Lauryn (SR)Dominguez Hills
  • 4 McNary, Jasminie (SO)Laney
  • 5 Ortiz, Naila (FR)Unattached
  • 6 Macias, VictoriaImpala Racing
  • 7 Seeber, Trinitie (FR)Monterey Bay
  • 8 Hernandez, Maria (FR)N D de Namur
  • 9 Alston, D'Rhema (SR)Alaska Anchorage
  • Section 14 Timed Finals
  • 1 Ramirez, Jackie (FR)Santa Rosa
  • 2 Cortes-Rosas, Adrianna (JR)William Jessup
  • 3 Carbajal, Brianna (SR)Marymount
  • 4 Briseno, Lidia (SO)Sequoias
  • 5 Leon Santos, Analie (JR)Marymount
  • 6 Rehm, Hannah (SR)Santa Clara
  • 7 Haussler, Tarney (JR)Humboldt State
  • 8 Moore, Jazmine (JR)N D de Namur
  • 9 Campos, Nerina (FR)Hartnell
  • Section 15 Timed Finals
  • 1 McSheffrey, Megan (FR)Biola
  • 2 Smith, Lari (SO)Dominguez Hills
  • 3 Angulo, Karla (JR)Dominguez Hills
  • 4 Kirby, Kate (FR)Alaska Anchorage
Back