Meet Program
Mike Fanelli Track Classic - 3/28/2019 to 3/30/2019
At: Chabot College

  • Women 400 Meter Dash
  • RecordTime/MarkDate 
  • Meet:56.224/2/2016Tiana Thomas, College of ID
  • Meet:55.173/31/2018Vanessa Aniteye, Alaska Anchorage
  • Pos NameAffiliation
  • Section 1 Timed Finals
  • 1 Orchard, Trey (SR)Dragila Vault
  • 2 Greene, Daryia (SO)Sacramento
  • 3 Bluschke, Renate (SO)Simon Fraser
  • 4 Moodry, Kelly (FR)Boise State
  • 5 Aniteye, Vanessa (SR)Alaska Anchorage
  • 6 Lind, Samantha (SR)San Francisco
  • 7 Dodd, Sophie (SR)Simon Fraser
  • 8 Mussatto, Alana (SR)Simon Fraser
  • 9 Steele, Krista (SR)South Dakota
  • Section 2 Timed Finals
  • 1 Bye, Katie (JR)North Dakota
  • 2 Lunning, Caylah (SR)Seattle U.
  • 3 Gonzalez, Alyssia (SO)San Marcos
  • 4 Burke, Grayson (JR)Western Oregon
  • 5 Von Essen, Amber (SR)Oregon Tech
  • 6 Covey, Oksana (SO)South Dakota
  • 7 Bailey, Kyra (SO)Fresno Pacific
  • 8 Frolek, Peyton (SO)North Dakota
  • 9 Polk, Assata (FR)Santa Rosa
  • Section 3 Timed Finals
  • 1 Venerable, Mi'Shaye (SR)Stanislaus
  • 2 Altamirano, Bethanie (FR)Western Oregon
  • 3 Currence, Natasha (JR)Hawaii
  • 4 Rogers, Shelby (FR)Biola
  • 5 West, Bryce (SR)Simon Fraser
  • 6 Grady, Regie (FR)Seattle U.
  • 7 Hardy, Rebecca (SO)William Jessup
  • 8 Pipion, Caprina (JR)Stanislaus
  • 9 Rhoads, Sydney (JR)Fresno Pacific
  • Section 4 Timed Finals
  • 1 Robinson, Sherise (JR)Fresno Pacific
  • 2 Smith, Maryjane (JR)Dominguez Hills
  • 3 Chilton, Emily (SO)Simon Fraser
  • 4 Harris, Mahagany (FR)Sacramento
  • 5 Ries, Marie (SR)Alaska Anchorage
  • 6 Julian, Sierra (FR)San Marcos
  • 7 McNary, Jasminie (SO)Laney
  • 8 Shields-Brown, Mairin (SO)Simon Fraser
  • 9 Williams, Vendela (SO)William Jessup
  • Section 5 Timed Finals
  • 1 Williams, Hannah (SO)S F State
  • 2 Jenkins, Jada (JR)S F State
  • 3 Alston, D'Rhema (SR)Alaska Anchorage
  • 4 Gonzales, Lizette (FR)Fresno Pacific
  • 5 Crowley, Allison (SR)Monterey Bay
  • 6 Esparza, Hannah (FR)San Francisco
  • 7 Ram, Calista (FR)Stanislaus
  • 8 Thompson, EmilySonoma St.
  • 9 Poe, Breanna (FR)Hawaii
  • Section 6 Timed Finals
  • 1 Vasquez, Marilyn (FR)S F State
  • 2 Aguilar, Veronica (SO)Hartnell
  • 3 Hightower, Shelby (SR)UC Davis
  • 4 Deleissegues, Chloe (FR)Seattle U.
  • 5 Bryant, Brianna (SO)Diablo Valley
  • 6 Smith, Lauren (SO)Sacramento
  • 7 McSheffrey, Megan (FR)Biola
  • 8 Van Liew, Rachel (FR)Seattle U.
  • 9 Jones, Iyahna (FR)Feather River
  • Section 7 Timed Finals
  • 1 Trosclair, Elajah (SO)Monterey Bay
  • 2 Glasper, Zion (SO)Laney
  • 3 Lay, Jasmine (SO)Northwest Chr
  • 4 Caver, Briaunna (SR)Academy of Art
  • 5 Haussler, Tarney (JR)Humboldt State
  • 6 Llamas-Cervantes, Sophia (FR)UC Santa Cru
  • 7 Armstrong, Cheianne (JR)Humboldt State
  • 8 Dimick, Sharlie (SR)Southern Utah
  • 9 Lavine, Lily (FR)Oregon Tech
  • Section 8 Timed Finals
  • 1 Peebles, Dakota (SO)Hartnell
  • 2 Dodley, Jade (FR)Humboldt State
  • 3 Scott, Sasha (SO)Chabot
  • 4 Head, Melyna (FR)Sequoias
  • 5 Bazile, Taylor (SO)Diablo Valley
  • 6 Ramirez, Jackie (FR)Santa Rosa
  • 7 Sidibe Mace, Sarah (FR)Fresno
  • 8 Wortham, Nizhoni (FR)Feather River
  • 9 Davis, Grace (FR)Marin
  • Section 9 Timed Finals
  • 1 Diboki, Laury-Ashley (JR)Humboldt State
  • 2 Wilson, Taryn (FR)Western Oregon
  • 3 Henry, Gabrielle (FR)Laney
  • 4 Bergor, Katie (FR)Redwoods
  • 5 Archer, Daja (SO)Laney
  • 6 Cortes-Rosas, Adrianna (JR)William Jessup
  • 7 Johnson, Deja (SO)Sacramento
  • 8 Torres, Gillian (FR)N D de Namur
  • 9 Leon Santos, Analie (JR)Marymount
  • Section 10 Timed Finals
  • 3 Canete, Brittney (FR)Chabot
  • 4 Patel, Yashvee (SO)San Mateo
  • 5 Harper Jones, Charisse (SO)San Mateo
  • 6 Romano, Patricia (JR)N D de Namur
  • 7 Smith, Lari (SO)Dominguez Hills
  • 8 Alzammar, Mary (SO)Pacific
Back