Meet Program
Hornet Invitational - 3/15/2019 to 3/16/2019
Meet Program

  • Men 1500 Meter Run
  •  Saturday 3/16/2019 - 12:50 PM
  • Pos NameAffiliation
  • Section 1 Timed Finals
  • 1 Corcoran, Garrett (SR)California
  • 2 Rowe, Jack (SR)San Francisco
  • 3 Olley, Chris (SR)San Francisco
  • 4 Cooper, MattUnattached
  • 5 Hogan, JohnStrawberry Cyn
  • 6 Okada, Takeshi (SR)California
  • 7 Phelps, Trent (SR)Dallas Baptist
  • 8 Hessian, Freddie (SR)Academy of Art
  • 9 Huff, Craig (SO)San Jose St.
  • 10 Messai, Charlie (JR)Academy of Art
  • 11 Changco, Elijah (JR)Sacramento St
  • 12 Correa, SteveStrawberry Cyn
  • 13 Zeiss, Paul (JR)California
  • 14 Leach, MattPDC
  • Section 2 Timed Finals
  • 1 Tull, Daniel (JR)Humboldt State
  • 2 Wells, Conor (JR)Chico State
  • 3 Pina, Jose (SO)San Jose St.
  • 4 Harper, Ben (SO)California
  • 5 Vazquez, Andrew (FR)Stanislaus
  • 6 Fish, BrendonPDC
  • 7 Bonilla, Edgar (JR)San Jose St.
  • 8 Carrancho, Justin (SR)Hoka Aggies
  • 9 Herrera, Matt (SO)Chico State
  • 10 Pope, Charlie (SO)San Jose St.
  • 11 Berti, Trad (FR)Chico State
  • 12 Alexander, Ryan (SR)Southern Ore
  • 13 Medrano, Moises (FR)California
  • 14 Leach, Brayden (JR)Humboldt State
  • 15 Kwan, NathanUC Davis XC
  • 16 Lockette, Hudson (FR)Academy of Art
  • 17 Gonzalez, Isaac (SR)Stanislaus
  • Section 3 Timed Finals
  • 1 Schraer, AidanGoode Athletics
  • 2 Wyatt, Paul (SR)Oregon Tech
  • 3 Maneloveg, Daniel (SO)San Francisco
  • 4 Woodward, Trevor (FR)California
  • 5 Oberitter, Noah (SR)Southern Ore
  • 6 Mueller, Marco (SO)Menlo College
  • 7 Peck, Ryan (JR)California
  • 8 Brichta, NicholasUC Davis XC
  • 9 O'Neill, Kellen (SO)UC Santa Cruz
  • 10 Merillana, Nick (SO)Hartnell
  • 11 Winek, DanielStrawberry Cyn
  • 12 Tomlinson, Cameron (SO)Chico State
  • 13 Bayat, Iman (SO)De Anza
  • 14 FitzGerald, Colin (FR)California
  • 15 Ronoh, Benjamin (SO)Menlo College
  • 16 Bell, Tommy (FR)Unattached
  • 17 Fragola, Adam (FR)UC Davis
  • Section 4 Timed Finals
  • 1 Loader, Gabe (JR)Southern Ore
  • 2 Leon, Sebastian (SO)American River
  • 3 Garcia, Seth (FR)Fresno Pacific
  • 4 Hoppe, Fenn (JR)UC Davis
  • 5 Huerta, Tomas (FR)Stanislaus
  • 6 Mendoza, Carlos (JR)Stanislaus
  • 7 Mrgudic, Michael (SR)Hoka Aggies
  • 8 Goode, Chris (SR)Unattached
  • 9 Winsor, Perry (FR)UC Santa Cruz
  • 10 Garcia, Ruben (FR)American River
  • 11 Gengo, Michael (SO)Humboldt State
  • 12 Schenone, Jackson (SR)Unattached
  • 13 Shahmirzadi, Camron (SR)West Valley
  • 14 Bojorquez, Moses (SO)St. Mary's
  • 15 Fernandez, Stewart (FR)Unattached
  • 16 Riggsby, Alex (SO)St. Mary's
  • 17 Lin, Derek (FR)UC Davis
  • 18 Fowler, Nick (SO)American River
  • Section 5 Timed Finals
  • 1 Pine, Logan (SO)Menlo College
  • 2 Higgins, RyanStrawberry Cyn
  • 3 Ramirez, Chris (SO)Oregon Tech
  • 4 Miller, BlakeUC Merced
  • 5 Vigil, Lucas (SO)Chabot
  • 6 Ocampo, Psalm (JR)Fresno Pacific
  • 7 Boutin, Noble (JR)Menlo College
  • 8 Andersson, Sebastian (SO)Chabot
  • 9 Teitelbaum, Walter (FR)UC Santa Cruz
  • 10 Salcido, Ajani (SO)Unattached
  • 11 Lopez, Roberto (FR)Fresno Pacific
  • 12 Carranza, Manuel (JR)Fresno Pacific
  • 13 Avalos, Jesus (FR)Hartnell
  • 14 Daschbach, Will (FR)UC Santa Cruz
  • 15 Gallagher, Thomas (SO)Chabot
  • 16 Shields, Austin (FR)American River
  • 17 Nambo, Victor (SO)Hartnell
  • 18 LeDesma, Evan (FR)Humboldt State
  • Section 6 Timed Finals
  • 1 Munoz, Mario (FR)S J Delta
  • 2 Quinonez, Alejandro (SO)Siskiyous
  • 3 Martin, Michael (SO)Butte
  • 4 Kostenko, Dymond (FR)Butte
  • 5 McDarment, Ooh-Shook (SO)Siskiyous
  • 6 Garrissere, Jake (FR)S F State
  • 7 Izu, Hideshi (FR)De Anza
  • 8 Tai, Joseph (SO)De Anza
  • 9 Tait, Alex (FR)S F State
  • 10 Manahan, Joey (FR)S F State
  • 11 Tulio, Isiah (FR)S F State
  • 12 Kumar, Shyam (FR)California
  • 13 Chitwood, Blake (FR)Siskiyous
  • 14 Cawelti, Shane (FR)Redwoods
  • 15 Guerrero, Daniel (FR)N D de Namur
  • 16 Woodworth, Zachary (FR)Butte
  • 17 Lira, Cristian (FR)Butte
  • 18 Menees, Ryan (FR)De Anza
Back