Meet Program
Hornet Invitational - 3/15/2019 to 3/16/2019
Meet Program

  • Women 100 Meter Dash
  •  Saturday 3/16/2019 - 3:00 PM
  • Pos NameAffiliation
  • Section 1 Timed Finals
  • 1 Wilson, Erica (SR)Unattached
  • 2 Patterson, Jackie (JR)California
  • 3 Lewis, Monisha (JR)S F State
  • 4 Minkue Meye, Ombretta (JR)Academy of Art
  • 5 Lawler, Rae'vynGame-Fit
  • 6 Matthias, Darria (FR)Academy of Art
  • 7 Best, Ashlan (SO)Stanford
  • 8 Lesure, Mariah (JR)Bakersfield
  • 9 Stevens, Maisie (FR)California
  • Section 2 Timed Finals
  • 1 Jones, Amari (SR)Sacramento St
  • 2 Moyer, Isabella (SO)Chico State
  • 3 Abba, Ezinne (FR)California
  • 4 Bedingfield, Shilah (SO)Sacramento St
  • 5 McClain, Mikala (SR)Fresno Pacific
  • 6 Cook, Maya (SO)S F State
  • 7 Wise, Deshae (SO)California
  • 8 Liao, Yan-Jun (Sophie) (FR)San Mateo
  • 9 Parry, Allysia (FR)Academy of Art
  • Section 3 Timed Finals
  • 1 East, Sara (FR)California
  • 2 King, Sarahvaughn (SO)San Jose St.
  • 3 Dorsey, Jordyn (SR)Chico State
  • 4 Latting, Martina (SR)Hawaii
  • 5 Arjona-Alcazar, Selena (FR)Academy of Art
  • 6 Healey, Sarah (JR)Unattached
  • 7 Reid, Sydney (FR)California
  • 8 Johnson, Daja (FR)San Jose St.
  • 9 Rogers, Meaghan (SO)Sacramento St
  • Section 4 Timed Finals
  • 1 Settle, Lyndsey (SR)Chico State
  • 2 Thurman, Normie (FR)S J Delta
  • 3 Nkansah, Gifty (SR)Nevada
  • 4 Jones, Allie (FR)Stanford
  • 5 VandenBoom, Brailee (JR)Humboldt State
  • 6 Glasper, Zion (SO)Laney
  • 7 Price, Britney (SO)Hawaii
  • 8 Nunis, Naomi (SR)Pacific
  • 9 Soderstrom, Erika (SR)Southern Ore
  • Section 5 Timed Finals
  • 1 Potts, Maurcedez (SO)Chabot
  • 2 Poretti, Charlie (SO)Hawaii
  • 3 Bonney, Marli (FR)San Francisco
  • 4 Gregory, Ruby'Ann (FR)American River
  • 5 Arnold, Hannah (JR)Fresno Pacific
  • 6 Decker, ChloeUnattached
  • 7 Williams, Hannah (SO)S F State
  • 8 Jenkins, Jada (JR)S F State
  • 9 Delucchi, Julia (SO)Southern Ore
  • Section 6 Timed Finals
  • 1 Villa, Sofia (FR)Diablo Valley
  • 2 Conley, Janice (FR)CCSF
  • 3 White, Makeya (SR)Nevada
  • 4 Shaw, Maya (FR)San Francisco
  • 5 Pete, Taaje (FR)Diablo Valley
  • 6 Anthony, Zara (FR)Fresno Pacific
  • 7 Miley, Malia (FR)Hawaii
  • 8 Purify, Bobbie (SO)Redwoods
  • 9 Dennis, Faith (FR)Monterey
  • Section 7 Timed Finals
  • 1 Brooks, Maya (FR)Merritt
  • 2 McTavish, Tyshaliq (SO)Monterey
  • 3 Toombs, Jessica (JR)Chico State
  • 4 Gonzales, Lizette (FR)Fresno Pacific
  • 5 Tabron, Diamond (JR)San Jose St.
  • 6 Pope, Alexis (JR)Unattached
  • 7 Travis, Rachel (SO)William Jess
  • 8 Malone, Chrisean (FR)Feather River
  • 9 Casey, Maddie (JR)Southern Ore
  • Section 8 Timed Finals
  • 1 Eaton, Naomi (FR)Diablo Valley
  • 2 Alvarado-Zavaleta, Nancy (SR)UC Santa Cruz
  • 3 Johnson, Zoe (FR)UC Santa Cruz
  • 4 Philpott, Janie (7)Unattached
  • 5 Hullum, Serena (FR)Sacramento
  • 6 Nwokocha, Chidinma (JR)UC Santa Cruz
  • 7 Tse-Mckeown, Philadelphia (SO)Diablo Valley
  • 8 Johnson, Alicia (SO)San Jose St.
  • 9 Stokes, Tamia (FR)Monterey Bay
  • Section 9 Timed Finals
  • 1 McNary, Jasminie (SO)Laney
  • 2 Jones, Iyahna (FR)Feather River
  • 3 Popoola, Ayokemi (FR)Monterey Bay
  • 4 George, Lauren (FR)CCSF
  • 5 Chuakay, Anna (FR)San Mateo
  • 6 Horton, Taylor (FR)Santa Rosa
  • 7 Izzo, Rowan (FR)CCSF
  • 8 Bell, Samantha (FR)De Anza
  • 9 Wong, Melanie (SO)UC Santa Cruz
  • Section 10 Timed Finals
  • 1 Marvin, Jessica (FR)De Anza
  • 2 Archer, Daja (SO)Laney
  • 3 Harper Jones, Charisse (SO)San Mateo
  • 4 Ortega, Rosie (FR)Yuba
  • 5 Sloan, Janis (SO)American River
  • 6 Smith, Shaelynne (FR)Hartnell
  • 7 Adams, Jada (FR)Stanislaus
  • 8 Porter, Taneesha (FR)Feather River
  • 9 Henry, Gabrielle (FR)Laney
  • Section 11 Timed Finals
  • 1 Scott, Chariah (SR)Holy Names
  • 2 Reis, Kayla (FR)Feather River
  • 3 Comer, Mackenzie (FR)De Anza
  • 4 Settles, Ashley (SO)Holy Names
  • 5 Martinez, Alyssa (FR)De Anza
  • 6 Vanderlipe, Anesa (SO)Hartnell
  • 7 Efseaff, Carly (FR)Butte
  • 8 Wilkins, Asia (FR)Butte
  • 9 Williams-Steffani, Angel (FR)Butte
  • Section 12 Timed Finals
  • 1 Gonzalez, Angelique (FR)N D de Namur
  • 2 Sullivan, Meg (FR)Holy Names
  • 3 Ammare, Sabrine (SO)Stanislaus
  • 4 Macken, Marissa (FR)Siskiyous
  • 5 Alzammar, Mary (SO)Pacific
  • 6 Garcia, Jully Ana (FR)Merritt
  • 7 Ruiz, Alyssa (FR)Merritt
  • 8 Hovde, Carla (FR)CCSF
  • 9 Costello, Emily (FR)Nevada
  • Section 13 Timed Finals
  • 3 Burton, Elizabeth (FR)N D de Namur
  • 4 Green, Lauren (SR)Nevada
  • 5 Cunha, Arianna (SR)N D de Namur
  • 6 Bartlett, A'Miracle (FR)Sacramento St
  • 7 Lawson, Lela (FR)S J Delta
Back