Meet Program
Hornet Invitational - 3/15/2019 to 3/16/2019
Meet Program

  • Men 800 Meter Run
  •  Saturday 3/16/2019 - 4:10 PM
  • Pos NameAffiliation
  • Section 1 Timed Finals
  • 1 Gomez, Jason (FR)N D de Namur
  • 2 Good, Michael (SR)Chico State
  • 3 Brown, Xolan (JR)UC Davis
  • 4 Micallef, Ben (SO)California
  • 5 Nicklason, Hugh (SR)San Francisco
  • 6 Moore, Nikolaus (SO)California
  • 7 Threlkeld, Curtis (JR)Bakersfield
  • 8 Newton, Ellis (SR)California
  • 9 Browne, Joshua (JR)Academy of Art
  • 10 Proctor, Reece (FR)Chabot
  • 11 Halsted, Scott (SR)San Francisco
  • 12 Vazquez, Andrew (FR)Stanislaus
  • Section 2 Timed Finals
  • 1 Brooker, Marshall (FR)California
  • 2 Burkhardt, Andrew (SO)California
  • 3 Medrano, Moises (FR)California
  • 4 Reynoso, Alexis (SR)Stanislaus
  • 5 Maldonado, Abraham (FR)Sacramento St
  • 6 Chavez, Luis (FR)San Jose St.
  • 7 Sandvig, AJ (FR)Southern Ore
  • 8 Hixon, JaredS R A Elite
  • 9 Wells, Conor (JR)Chico State
  • 10 Tull, Daniel (JR)Humboldt State
  • 11 Brown, Nathan (JR)Academy of Art
  • Section 3 Timed Finals
  • 1 Changco, Elijah (JR)Sacramento St
  • 2 DeLong, Garrett (JR)Chico State
  • 3 Gengo, Michael (SO)Humboldt State
  • 4 Herrera, Matt (SO)Chico State
  • 5 Page, Jeffrey (FR)San Jose St.
  • 6 Handy, Peter (FR)San Jose St.
  • 7 Hastings, Brian (FR)Unattached
  • 8 Blackwood, Zach (FR)Sacramento St
  • 9 Breault, Raymond (JR)UC Santa Cruz
  • 10 Habash, Samir (SR)St. Mary's
  • 11 Brichta, NicholasUC Davis XC
  • Section 4 Timed Finals
  • 1 Huynh, AdamCsus T&F Alums
  • 2 Macias, Cristhian (JR)Unattached
  • 3 Vazquez, Anthony (FR)St. Mary's
  • 4 Bayat, Iman (SO)De Anza
  • 5 Reinman, Solomon (JR)UC Santa Cruz
  • 6 Normann, Peter (SO)Chabot
  • 7 Peterson, Jayman (JR)St. Mary's
  • 8 Salcido, Ajani (SO)Unattached
  • 9 Garcia, Seth (FR)Fresno Pacific
  • 10 Garcia, Ruben (FR)American River
  • Section 5 Timed Finals
  • 1 McCrary, Deonne (FR)Diablo Valley
  • 2 Campbell, Seth (JR)Southern Ore
  • 3 Weaver, Xavier (FR)American River
  • 4 Boffman, Nicolas (SO)Academy of Art
  • 5 Morris, Joey (SR)Dominican
  • 6 Irwin, James (FR)Merritt
  • 7 Zertuche, Emilio (FR)De Anza
  • 8 Lopez, Roberto (FR)Fresno Pacific
  • 9 Frank, Ricky (FR)American River
  • 10 Edinger, Santiago (FR)UC Santa Cruz
  • 11 Ocampo, Psalm (JR)Fresno Pacific
  • 12 Armas, Nicholas (JR)San Jose St.
  • Section 6 Timed Finals
  • 1 Chomentowski, Hugh (FR)Humboldt State
  • 2 Araya, Adel (FR)Santa Rosa
  • 3 Dix, Ryan (FR)William Jess
  • 4 Lopez, Michael (SO)St. Mary's
  • 5 Martin, Michael (SO)Butte
  • 6 Ambriz, Daniel (SO)American River
  • 7 Stowell, Tyler (FR)De Anza
  • 8 Garrison, Chandler (SO)Menlo College
  • 9 Mirwais, Mohammad (FR)De Anza
  • 10 Burke III, Courtlen (SO)William Jess
  • 11 Norman, Anthony (FR)Merritt
  • 12 Padilla, Brian (SO)Santa Rosa
  • Section 7 Timed Finals
  • 1 Quinonez, Alejandro (SO)Siskiyous
  • 2 Cardiel, Atzin (JR)S F State
  • 3 Cardenas, Saul (FR)Monterey
  • 4 Tait, Alex (FR)S F State
  • 5 Manahan, Joey (FR)S F State
  • 6 Goodson, Cameron (FR)Butte
  • 7 Jensen, Brandon (FR)Redwoods
  • 8 Cawelti, Shane (FR)Redwoods
  • 9 Duarte Lopes Lima, Daniel (FR)Butte
  • 10 Blank, Michael (FR)Merritt
  • 11 LeDesma, Evan (FR)Humboldt State
  • 12 True, Gabriel (FR)San Francisco
Back