Meet Program
Hornet Invitational - 3/15/2019 to 3/16/2019
Meet Program

  • Men 4x400 Meter Relay
  •  Saturday 3/16/2019 - 7:00 PM
  • PosAffiliation
  • Section 1 Timed Finals
  • 1Academy of Art 'B'
  • 1) Brown, Nathan JR 2) Palacio, Arrun SO
  • 3) Browne, Joshua JR 4) Poitier, Kaze SO
  • 5) Williams, Ashony JR 6)
  • 2American River 'A'
  • 1) Frank, Ricky FR 2) Ellis, Myles SO
  • 3) Weaver, Xavier FR 4) Lyons, Corey SO
  • 5) Garcia, Ruben FR 6)
  • 3Fresno Pacific 'A'
  • 1) Harris, Jalen FR 2) Cairo, Lawrence JR
  • 3) Woods, Jake FR 4) Honley, Bryan SO
  • 5) Garcia, Seth FR 6) Chavez, David SO
  • 4Sacramento St. 'A'
  • 1) Spellman, Calvin SO 2) Rodriguez, Jose SO
  • 3) Marable, Isaiah SO 4) Reynolds II, Jabari SO
  • 5Academy of Art 'A'
  • 1) Carter, Christian SR 2) Swinton, Grant JR
  • 3) Berry, Daquan FR 4) Williams, Roshard SO
  • 6Southern Oregon 'A'
  • 1) Gross, Will SO 2) Sandvig, AJ FR
  • 3) McLaughlin, Shane FR 4) Chapman, Eli SR
  • 7Diablo Valley 'A'
  • 1) McCrary, Deonne FR 2) Duncan, Miles FR
  • 3) Nguyen, Vy SO 4) Pierce, Trey FR
  • 8Chico State 'A'
  • 1) Barrett, Hasani SR 2) Castillo, Kristofer FR
  • 3) Mosley, Domo JR 4) Cummings, Joshua JR
  • 5) Good, Michael SR 6) Roybal, Isaiah SR
  • Section 2 Timed Finals
  • 1Chabot 'A'
  • 1) Townsend, Ricky FR 2) Proctor, Reece FR
  • 3) Richardson, Kyren SO 4) Smith, Ramir FR
  • 2San Jose St. 'A'
  • 1) Yates, Cannon FR 2) Tanner, Dominic SO
  • 3) Jardon, Aidan JR 4) Handy, Peter FR
  • 5) Tyler, Mikael FR 6)
  • 3Humboldt State 'A'
  • 1) Miller, Rylie JR 2) Lewis, Cedric SO
  • 3) Oliver, Shane FR 4) Gengo, Michael SO
  • 5) Chomentowski, Hugh FR 6) Leach, Brayden JR
  • 4Merritt 'A'
  • 1) Bessolo, Daniel SO 2) Hall, Joshua SO
  • 3) Echeandia, Marco SO 4) Echeandia, Andres FR
  • 5) Norman, Anthony FR 6) Johnson, Day'Marr FR
  • 5San Jose St. 'B'
  • 1) Page, Jeffrey FR 2) Armas, Nicholas JR
  • 3) Chavez, Luis FR 4) Pope, Charlie SO
  • 5) Bonilla, Edgar JR 6)
  • 6Sacramento St. 'B'
  • 1) Blackwood, Zach FR 2) Maldonado, Abraham FR
  • 3) Changco, Elijah JR 4) Marshall, Shane FR
  • 7William Jessup 'A'
  • 1) Igbanoi, Calvin FR 2) Richmond, Alec SO
  • 3) Burke III, Courtlen SO 4) Dix, Ryan FR
  • 5) Travis, Aaron SO 6)
  • 8Sacramento 'A'
  • 1) Johnson, Julian SO 2) White, Torrey SO
  • 3) Cunningham, Tayvian FR 4) Parks, Deshawn FR
  • 5) Scott, Pierre FR 6)
  • Section 3 Timed Finals
  • 2Humboldt State 'B'
  • 1) Miller, Rylie JR 2) Lewis, Cedric SO
  • 3) Oliver, Shane FR 4) Gengo, Michael SO
  • 5) Chomentowski, Hugh FR 6) Leach, Brayden JR
  • 3San Joaquin Delta 'A'
  • 1) Collier, Dion SO 2) Taylor, Steve FR
  • 3) Baker, Marcus FR 4) Bashar, Barksdale FR
  • 5) De Los Santos, Paolo FR 6) Featherson, Gared SO
  • 4UC Santa Cruz 'B'
  • 1) Breault, Raymond JR 2) Reinman, Solomon JR
  • 3) Charbonneau, Michael SO 4) Nicely, Brandon SR
  • 5) Thomsen, Thomas SO 6)
  • 5Hartnell 'A'
  • 1) Harrison, Shraee FR 2) Streeter, Jakob FR
  • 3) Hunter, Timothy FR 4) Williams, De'Antae FR
  • 6De Anza 'A'
  • 1) Abousamra, Robert SO 2) Zertuche, Emilio FR
  • 3) Frank, Jason FR 4) Bayat, Iman SO
  • 5) Attiogbe, Semanu SO 6) Mathis, Julian FR
  • 7UC Santa Cruz 'A'
  • 1) Pereira, Conrad SO 2) Bizzack, Ethan FR
  • 3) Phocas, Nico FR 4) Pierce, Mason SO
  • 5) Ramirez, Mateo SO 6)
  • 8Hartnell 'B'
  • 1) Guerra, Isaiah FR 2) Merillana, Nick SO
  • 3) Avalos, Jesus FR 4) Manriquez, Jorge FR
  • 5) Nambo, Victor SO 6)
Back